SÓL DROGOWA ZIELONA GÓRA - NAJTAŃSZA HURTOWNIA

Mieszanka zawierająca sól drogową jest zalecana zimą, do zwalczania śliskości powierzchni. Można ją stosować na podłożach pokrytych gołoledzią, lodem oraz ubitym śniegiem. Sól drogowa z Zielonej Góry doskonale sprawdzi się na drogach, chodnikach, podjazdach oraz wielu innych utwardzonych powierzchniach. Produkt charakteryzuje się wysoką skutecznością, a także szybkim i długotrwałym działaniem, na które wpływa między innymi niejednorodna granulacja mieszanki. Cząsteczki soli drogowej występują w różnych wielkościach – od 0,2 do 4 mm.

Parametry:
działanie: do -15 °C
granulacja: 0,2 - 4 mm
antyzbrylacz: min. 20 mg/kg
barwa: od białej do szarej
NaCl - ok. 95%
H2O: max. 3%

 

SÓL DROGOWA Zielona Góra WORKI

Jaką ilość soli drogowej można kupić z Zielonej Góry?

Oferowana przez naszą firmę sól drogowa z Zielonej Góry jest dystrybuowana w określonych ilościach. Przyjmujemy zamówienia na 250, 500 oraz 1000 kg produktu. Mieszanka jest pakowana w szczelne worki o pojemności 25 kg. Dzięki takim opakowaniom, zapasy soli mogą być na bieżąco wykorzystywane, a zawartość nieotwartych paczek pozostanie świeża na długo. Skompletowane zamówienie jest odpowiednio układane na specjalnych paletach i zabezpieczane. Tak przygotowane zlecenie może zostać przekazane do transportu.


 

SÓL DROGOWA Zielona Góra PALETA

Z czego składa się oferowana przez nas sól drogowa z zielonej góry?

Sól drogowa z Zielonej Góry to mieszanka, która oprócz soli posiada również inne, istotne składniki zapewniające odpowiednie właściwości produktu. W jej skład wchodzi między innymi chlorek wapnia oraz chlorek magnezu. Dzięki nim sól drogowa może być z powodzeniem stosowana nawet przy temperaturze do -15°C. Ważnym składnikiem mieszanki jest również antyzbrylacz, który zapobiega tworzeniu się grudek, a także zapewnia świeżość i odpowiednią sypkość produktu przez długi czas.

 

Gdzie można odebrać gotowe zamówienie soli drogowej?

Skompletowane zamówienie może zostać odebrane przez Państwa osobiście. Punkt wydawania palet znajduje się w naszym magazynie, który jest zlokalizowany przy ulicy Suchodół 42 w Grębkowie. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy klient ma możliwość odwiedzenia województwa mazowieckiego lub przetransportowania tak dużej ilości towaru, dlatego sól drogowa z Zielonej Góry może również zostać dostarczona przez naszą firmę. Oferujemy transport na terenie całej Polski. Koszt dostawy jednej tony mieszanki wynosi od 100 do 200 złotych netto.


Zapraszamy do współpracy!


 

SPRZEDAŻ SOLI DROGOWEJ Zielona Góra

SÓL DROGOWA Zielona Góra luzem

 

 

sól drogowa Zielona Góra