SÓL DROGOWA Z ANTYZBRYLACZEM ZABRZE - NIE ZBRYLA SIĘ PRZEZ DŁUGI CZAS

Sól drogowa z Zabrza to produkt przeznaczony do zwalczania śliskości wielu powierzchni. Doskonale sprawdzi się na drogach, chodnikach, podjazdach oraz wielu innych utwardzonych podłożach. Oferowana przez naszą firmę mieszanka spełnia wszystkie wytyczne. Jej skład to niemal 95% czystej soli. Pozostałe 5% to inne, równie istotne składniki, które wpływają na właściwości całej mieszanki. Zaliczamy do nich między innymi antyzbrylacz w stężeniu 20mg/kg produktu, który zapobiega tworzeniu się zbitych grudek, a także zapewnia świeżość i odpowiednią sypkość soli przez długi czas.

Parametry:
działanie: do -15 °C
granulacja: 0,2 - 4 mm
antyzbrylacz: min. 20 mg/kg
barwa: od białej do szarej
NaCl - ok. 95%
H2O: max. 3%

 

SÓL DROGOWA Zabrze WORKI

Jaką ilość soli drogowej można zamówić w zabrzu?

Oferowana przez naszą firmę sól drogowa w Zabrzu jest sprzedawana w określonych ilościach. Przyjmujemy i realizujemy zamówienia na 250, 500 oraz 1000 kg produktu. Takim ilościom odpowiada kolejno 10, 20 lub 40 worków mieszanki o pojemności 25 kg. Szczelne opakowania zapewniają długotrwałą świeżość soli. Po skompletowaniu zamówienia, jest ono odpowiednio układane na paletach, dzięki czemu może zostać sprawnie załadowane i bezpiecznie przetransportowane.


 

SÓL DROGOWA Zabrze PALETA

Kiedy warto zastosować sól drogową z zabrza?

Sól drogowa z Zabrza jest zalecana szczególnie zimą. Skutecznie zwalczy śliskość spowodowaną nie tylko gołoledzią i lodem, ale także ubitym śniegiem. Dzięki wysokiej zawartości chlorku wapnia oraz chlorku magnezu w mieszance, sól drogowa może być z powodzeniem stosowana nawet przy temperaturze do -15°C. Zastosowanie tego produktu zmniejszy ryzyko wypadków, a tym samym zapewni większe bezpieczeństwo użytkownikom dróg oraz chodników.

 

Czy sól drogowa jest dostarczana do zabrza?

Nasz firma oferuje transport skompletowanego zamówienia. Szybko i bezpiecznie dostarczamy towar na terenie całej Polski. Jedyne co należy zrobić to podać adres dostawy podczas składania zamówienia. Koszt transportu jednej tony soli drogowej waha się między 100 a 200 złotych netto. Sól drogowa z Zabrza może zostać również odebrana przez Państwa osobiście. Punkty wydawania palet znajduje się w naszym magazynie, który jest zlokalizowany przy ulicy Suchodół 42 w Grębkowie.


W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu. Nasi konsultanci fachowo i rzeczowo doradzą Państwu podczas składania zamówienia.


 

SPRZEDAŻ SOLI DROGOWEJ Zabrze

SÓL DROGOWA Zabrze luzem

 

 

sól drogowa Zabrze