SÓL DROGOWA WROCŁAW - OFERUJEMY LUZEM I WORKOWANĄ PO 25 KG

Sól drogowa jest wykorzystywana do posypywania śliskich powierzchni, takich jak drogi, chodniki lub inne utwardzone podłoża. Może być wykorzystywana w miejscach publicznych, jak i na prywatnych posesjach. Skutecznie radzi sobie z gołoledzią, lodem oraz śniegiem. Zastosowanie jej likwiduje śliskość podłoża, a tym samym zapewnia większe bezpieczeństwo użytkownikom dróg oraz chodników.

Parametry:
działanie: do -15 °C
granulacja: 0,2 - 4 mm
antyzbrylacz: min. 20 mg/kg
barwa: od białej do szarej
NaCl - ok. 95%
H2O: max. 3%

 

SÓL DROGOWA Wrocław WORKI

Jaką ilość soli we Wrocławiu można zamówić?

Sól drogowa we Wrocławiu jest pakowana w worki o pojemności 25 kilogramów. Taka objętość jest bardzo praktyczna i wygodna. Worki są wykonane z dobrych i szczelnych materiałów, dzięki czemu zawartość nieodpakowanych paczek pozostaje świeża przez długi czas. Nasza firma przyjmuje i realizuje zamówienia na 250, 500 oraz 1000 kg soli drogowej lub jej wielokrotności. Taka ilość odpowiada kolejno 10, 20 oraz 40 workom produktu. W zależności od wielkości zamówienia, nasi pracownicy układają paczki na paletach w odpowiedni sposób, tak aby ich transport był wygodny i bezpieczny.


 

SÓL DROGOWA Wrocław PALETA

Jakie składniki zwiera sól drogowa?

Sól drogowa we Wrocławiu oferowana przez naszą firmę jest zgodna ze wszystkimi wymogami. W skład mieszanki wchodzi 95% czystej soli. Pozostałe 5% stanowią inne składniki, które zapewniają soli odpowiednie właściwości. Dodanie do mieszanki chlorku wapnia oraz magnezu zapewnia bardzo wysoką skuteczność produktu. Dzięki temu, można z powodzeniem używać go nawet przy temperaturach do -15°C. Bardzo ważnym składnikiem naszego produktu jest antyzbrylacz występujący w stężeniu 20mg/kg. Zapewnia on na długotrwałą świeżość soli, która nie tworzy grudek i jest bardzo sypka.

 

Gdzie można odebrać sól drogową WROCŁAW?

Sól drogowa we Wrocławiu może zostać odebrana osobiście lub dostarczona przez naszą firmę pod wskazany wcześniej adres. Oferujemy dowóz towaru na terenie całej Polski. Transport jednej tony soli to koszt od 100 do 200 złotych netto. Istnieje również możliwość odbioru osobistego. Magazyn, z którego wydawane są zamówienia znajduje się przy ulicy Suchodół 42 w Grębkowie.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W razie pytań lub wątpliwości, chętnie pomożemy podczas składania zamówienia.


 

SPRZEDAŻ SOLI DROGOWEJ Wrocław

SÓL DROGOWA Wrocław luzem

 

 

sól drogowa Wrocław