SÓL DROGOWA WŁOCŁAWEK - BARDZO SKUTECZNA DO -15 °C

Sól drogowa z Włocławka to zalecany szczególnie zimą produkt przeznaczony do skutecznego zwalczania śliskości powierzchni spowodowanej gołoledzią, lodem, a także ubitym śniegiem. Oferowana przez naszą firmę mieszanka doskonale sprawdzi się na drogach, chodnikach, podjazdach oraz wielu innych utwardzonych podłożach. Sól drogowa zawiera antyzbrylacz w stężeniu 20mg/kg produktu, który zapobiega tworzeniu się zbitych grudek, a także zapewnia świeżość i odpowiednią sypkość soli przez długi czas. 

Parametry:
działanie: do -15 °C
granulacja: 0,2 - 4 mm
antyzbrylacz: min. 20 mg/kg
barwa: od białej do szarej
NaCl - ok. 95%
H2O: max. 3%

 

SÓL DROGOWA Włocławek WORKI

Jaką ilość soli można zamówić do Włocławka?

Nasza firma zajmuje się realizacją zamówień na 250, 500 oraz 1000 kg soli drogowej. Takim ilościom odpowiada kolejno 10, 20 lub 40 opakowań produktu, ponieważ mieszanka jest pakowana w mniejsze, szczelne worki o pojemności 25 kg. Dzięki takiemu rozwiązaniu można na bieżąco korzystać ze zgromadzonych zapasów, a także cieszyć się długotrwałą świeżością zawartości nieotwartych opakowań. Sól drogowa z Włocławka jest układana na specjalnych paletach, dzięki czemu może zostać z łatwością załadowana i bezpiecznie przetransportowana.


 

SÓL DROGOWA Włocławek PALETA

Jak działa sól drogowa WŁOCŁAWEK?

Sól drogowa z Włocławka charakteryzuje się skutecznym i długotrwałym działaniem. Po zetknięciu się produktu z podłożem zachodzi reakcja, w efekcie której powstaje substancja o bardzo niskiej temperaturze krzepnięcia. Ponadto, wygenerowana podczas reakcji energia rozsadza marznące cząsteczki wody. Nasza mieszanka zawiera chlorek wapnia oraz chlorek magnezu, które umożliwiają przeprowadzenie tej reakcji nawet przy temperaturze do -15°C. Dzięki takiemu działaniu śliskość powierzchni zostaje skutecznie wyeliminowana.

 

Gdzie znajduje się punkt odbioru zamówień we włcławku?

Skompletowane zamówienia mogą zostać odebrane przez Państwa osobiście z naszego magazynu, który jest zlokalizowany przy ulicy Suchodół 42 w Grębkowie. Klienci, którzy nie mają możliwości przetransportowania tak dużych ilości towaru, mogą liczyć na naszą pomoc. Sól drogowa z Włocławka może zostać dostarczona przez naszą firmę. Jedyne co należy zrobić to wskazać adres dostawy podczas składania zamówienia. Oferujemy transport na terenie całej Polski. Koszt dostawy jednej tony mieszanki waha się między 100 a 200 złotych netto.


Nasi konsultanci fachowo doradzą podczas składania zamówienia. Zapraszamy do współpracy!


 

SPRZEDAŻ SOLI DROGOWEJ Włocławek

SÓL DROGOWA Włocławek luzem

 

 

sól drogowa Włocławek