PRODUCENT SOLI DROGOWEJ W WARSZAWIE - SPRZEDAJEY LUZEM I WORKOWANĄ PO 25 KG

Sól drogowa z Warszawy oferowana przez naszą firmę to specjalna sól pozwalająca na skutecznie eliminowanie śliskości, niezależnie od tego czy jest ona efektem gołoledzi, lodu czy śniegu. Nadaje się do wielu powierzchni, takich jak drogi, chodniki, a także inne utwardzone podłoża. Sól drogowa w Warszawie ma w składzie chlorek wapnia oraz magnez, dzięki czemu charakteryzuje się bardzo szerokim zakresem działania i skutecznie likwiduje śliskość powierzchni nawet przy -15°C. Nasz produkt uzupełniamy antyzbrylaczem w stężeniu 20mg/kg, dzięki czemu sól jest sypka i nie tworzy grudek.

Parametry:
działanie: do -15 °C
granulacja: 0,2 - 4 mm
antyzbrylacz: min. 20 mg/kg
barwa: od białej do szarej
NaCl - ok. 95%
H2O: max. 3%

 

SÓL DROGOWA Warszawa WORKI

Jaką ilość soli można kupić?

Sól drogowa w Warszawie jest pakowana w worki o objętości 25 kilogramów. Wygodna  pojemność pozwala na długotrwałe zachowanie świeżości zamkniętych worków. Przyjmujemy i realizujemy zamówienia na 250 kg, 500 kg lub 1000 kg soli. Na takie zlecenia składa się kolejno 10, 20 lub 40 worków produktu. Gotowe zamówienie w odpowiedni sposób układamy na palety, co umożliwia bezpieczny transport.


 

SÓL DROGOWA Warszawa PALETA

Dlaczego warto kupić sól drogową?

Oferowany przez naszą firmę produkt pozwala na zlikwidowanie śliskości powierzchni. Wykorzystując ją na drodze, zmniejszy się ryzyko groźnych kolizji i wypadków. Auta będą lepiej przyczepne i mniej podatne na wpadnięcie w poślizg. Sól sprawdzi się jednak nie tylko na drogach, ale także na przydomowych ogródkach oraz chodnikach. Posypana solą powierzchnia przestanie być śliska, dzięki czemu znacznie zwiększy się bezpieczeństwo domowników lub użytkowników chodnika.

 

Gdzie można ją odebrać?

Sól drogowa w Warszawie może zostać odebrana przez Państwa osobiście lub dostarczona przez naszą firmę. W przypadku odbioru osobistego, gotowe zamówienie jest wydawane z naszego magazynu. Znajduję się on przy ulicy Suchodół 42 w Grębkowie. Z racji wielkości zamówienia, wygodniejszą formą może okazać się dostawa pod wskazany adres. Nasza firma oferuje dowóz zamówienia na terenie całej Polski. Koszt dostawy jednej tony wynosi od 100 do 200 złotych netto.


Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i dokonamy wyceny zamówienia.


 

SPRZEDAŻ SOLI DROGOWEJ Warszawa

SÓL DROGOWA Warszawa luzem

 

 

sól drogowa Warszawa