OFERUJEMY SÓL DROGOWĄ Z DOSTAWĄ DO WAŁBRZYCHA

Sól drogowa z Wałbrzycha to wysokiej jakości produkt przeznaczony do zwalczania śliskości powierzchni. Doskonale sprawdzi się na drogach, chodnikach, podjazdach oraz wielu innych utwardzonych podłożach. Produkt jest skuteczny niezależnie od tego, czy śliskość została spowodowana gołoledzią, lodem czy ubitym śniegiem. Mieszanka występuje w postaci niejednorodnych cząsteczek i charakteryzuje się długotrwałym działaniem. Zastosowanie soli drogowej pozwoli uniknąć wielu wypadków, a więc użytkownicy dróg i chodników będą mogli czuć się bezpieczniej.

Parametry:
działanie: do -15 °C
granulacja: 0,2 - 4 mm
antyzbrylacz: min. 20 mg/kg
barwa: od białej do szarej
NaCl - ok. 95%
H2O: max. 3%

 

SÓL DROGOWA Wałbrzych WORKI

Jaką ilość soli drogowej można zamówić do Wałbrzycha?

Nasza firma sprzedaje sól drogową w określonych ilościach. Przyjmujemy i realizujemy zamówienia na 250, 500 oraz 1000 kg produktu. Takim ilościom odpowiada kolejno 10, 20 lub 40 worków mieszanki o objętości 25 kg. Dzięki praktycznym i szczelnym opakowaniom, sól drogowa z Wałbrzycha będzie świeża i sypka przez długi czas. Skompletowane zamówienie jest w odpowiedni sposób układane na specjalnych paletach, dzięki czemu może zostać z łatwością załadowane i bezpiecznie przetransportowane.


 

SÓL DROGOWA Wałbrzych PALETA

Co zawiera sól drogowa WAŁBRZYCH?

Oferowana przez nas mieszanka składa się w około 95% z soli. Pozostałe 5% stanowią inne, równie ważne składniki, którym sól drogowa z Wałbrzycha zawdzięcza swoje właściwości. Duża zawartość chlorku wapnia oraz chlorku magnezu zapewnia skuteczność produktu nawet przy temperaturze do -15°C. Z kolei zawarty w mieszance antyzbrylacz zapobiega tworzeniu się zbitych grudek i zapewnia świeżość i odpowiednią sypkość produktu przez długi czas.

 

Gdzie można odebrać gotowe zamówienie w Wałbrzychu?

Skompletowane zamówienie może zostać odebrane przez Państwa osobiście z naszego magazynu. Jest on zlokalizowany w Grębkowie przy ulicy Suchodół 42. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie każdy klient ma możliwość odwiedzenia województwa mazowieckiego lub przetransportowania tak dużej ilości towaru, dlatego sól drogowa z Wałbrzycha może również zostać dostarczona do Państwa przez naszą firmę. Oferujemy dowóz na terenie całej Polski. Koszt dostawy jednej tony mieszanki wynosi od 100 do 200 złotych netto.


Zapraszamy do kontaktu! Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i fachowo doradzimy podczas składania zamówienia.


 

SPRZEDAŻ SOLI DROGOWEJ Wałbrzych

SÓL DROGOWA Wałbrzych luzem

 

 

sól drogowa Wałbrzych