NAJLEPSZA SÓL DROGOWA W TYCHACH TYLKO U NAS!

Sól drogowa jest produktem stosowanym do zwalczania śliskości powierzchni. W skład mieszanki wchodzi sól, ale także inne substancje zapewniające jej odpowiednie właściwości. Zawarty w niej antyzbrylacz zapobiega tworzeniu się zbitych grudek, a także zapewnia świeżość i odpowiednią sypkość soli przez długi czas. Na wysoką skuteczność i długotrwałe działanie mieszanki wpływa jej niejednorodna granulacja. Zawarte w mieszance cząsteczki soli występują w różnych wielkościach – od 0,2 do 4 mm.

Parametry:
działanie: do -15 °C
granulacja: 0,2 - 4 mm
antyzbrylacz: min. 20 mg/kg
barwa: od białej do szarej
NaCl - ok. 95%
H2O: max. 3%

 

SÓL DROGOWA Tychy WORKI

Jaką ilość soli drogowej można zamówić z Tych?

Nasza firma przyjmuje zamówienia na 250, 500 oraz 1000 kg mieszanki. Sól drogowa TYCHY jest pakowana w szczelne worki o pojemności 25 kg, a więc zamówieniom odpowiada kolejno 10, 20 lub 40 opakowań produktu. Takie paczki zapewniają długotrwałą świeżość soli. Po skompletowaniu zamówienia, jest ono w odpowiedni sposób układane na specjalnych paletach, dzięki czemu może zostać w łatwy sposób załadowane, a także wygodnie i przede wszystkim bezpiecznie przetransportowane.


 

SÓL DROGOWA Tychy PALETA

Kiedy warto zastosować sól drogową?

Sól drogowa TYCHY jest zalecana szczególnie zimą. Dzięki niej skutecznie i na długi czas pozbędziemy się śliskości powierzchni, niezależnie od tego czy jest ona spowodowana gołoledzią, lodem czy ubitym śniegiem. Doskonale sprawdzi się na drogach, chodnikach, podjazdach oraz wielu innych utwardzonych podłożach. Dzięki wysokiej zawartości chlorku wapnia oraz chlorku magnezu w mieszance, może być ona z powodzeniem stosowana nawet podczas niekorzystnych warunków atmosferycznych. Producent zapewnia skuteczność produktu do -15°C.

 

Gdzie można odebrać sól drogową TYCHY?

Sól drogowa TYCHY może zostać odebrana przez Państwa osobiście z naszego magazynu. Jest on zlokalizowany przy ulicy Suchodół 42 w Grębkowie. Nasza firma oferuje również dostawę skompletowanego zamówienia na terenie całej Polski. Jedyne co należy zrobić to wskazać adres, pod który ma zostać dostarczona sól, podczas składania zamówienia. Koszt transportu jednej tony mieszanki waha się miedzy 100 a 200 złotych netto.


Zapraszamy do kontaktu. Chętnie doradzimy podczas składania zamówienia i dokonamy wstępnej wyceny towaru lub jego dostawy.


 

SPRZEDAŻ SOLI DROGOWEJ Tychy

SÓL DROGOWA Tychy luzem

 

 

sól drogowa Tychy