OFERUJEMY NISKĄ CENĘ ZA SÓL DROGOWĄ Z DOSTAWĄ DO TORUNIA

Sól drogowa to skuteczny produkt do zwalczania śliskości powierzchni. Doskonale sprawdzi się na drogach, chodnikach, podjazdach, a także wielu innych utwardzonych podłożach. Dzięki jego zastosowaniu, użytkownicy będą bezpieczniejsi i mniej narażeni na wypadki. Sól drogowa oferowana przez naszą firmę występuje w postaci niejednorodnych cząsteczek o wielkości od 0,2 do 4 mm. Taka granulacja dodatkowo wpływa na skuteczność i długotrwałe działanie produktu.

Parametry:
działanie: do -15 °C
granulacja: 0,2 - 4 mm
antyzbrylacz: min. 20 mg/kg
barwa: od białej do szarej
NaCl - ok. 95%
H2O: max. 3%

 

SÓL DROGOWA Toruń WORKI

Jaką ilość soli można zamówić?

Oferowana przez naszą firmę sól drogowa Z Torunia jest pakowana w szczelne worki o pojemności 25 kg. Dzięki wygodnej i praktycznej objętości można na bieżąco korzystać z zapasów przy jednoczesnym zachowaniu świeżości nieotwartych opakowań. Przyjmujemy i realizujemy zamówienia na 250, 500 oraz 1000 kg soli drogowej. Takim ilościom opowiada kolejno 10, 20 lub 40 worków produktu. Skompletowane zamówienie jest w odpowiedni sposób układane na palecie, dzięki czemu może zostać wygodnie załadowane i bezpiecznie przetransportowane.


 

SÓL DROGOWA Toruń PALETA

Dlaczego warto kupić sól drogową?

Sól drogowa w Toruniu oferowana przez naszą firmę to wysokiej jakości produkt o skutecznym działaniu. Doskonale poradzi sobie nie tylko z gołoledzią i lodem, ale także śniegiem. Dzięki dużej zawartości chlorku wapnia i chlorku magnezu, sól drogowa może być z powodzeniem stosowana nawet przy temperaturze do -15°C. Oferowana przez nas mieszanka zawiera w swoim składzie również antyzbrylacz w stężeniu 20mg/kg produktu. Dzięki niemu sól nie tworzy grudek, a także na długo pozostaje świeża i sypka.

 

Gdzie można odebrać sól drogową TORUŃ?

Gotowe zamówienie mogą odebrać Państwo osobiście z naszego magazynu, który jest zlokalizowany przy ulicy Suchodół 42 w Grębkowie. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy klient ma szansę odwiedzić województwo mazowieckie lub możliwość przetransportowania tak dużej ilości towaru, dlatego sól drogowa z Torunia może być również dostarczona przez naszą firmę. Oferujemy dostawę na terenie całej Polski. Koszt transportu jednej tony soli drogowej waha się między 100 a 200 złotych netto.
Zapraszamy do kontaktu i współpracy.


 

SPRZEDAŻ SOLI DROGOWEJ Toruń

SÓL DROGOWA Toruń luzem

 

 

sól drogowa Toruń