ANTYLÓD CZYLI SÓL DROGOWA Z TARNOWA

Sól drogowa z Tarnowa jest zalecana szczególnie zimą. Dzięki niej skutecznie pozbędziemy się śliskości dróg, chodników, podjazdów oraz wielu innych utwardzonych powierzchni. Sól drogowa zawiera antyzbrylacz w stężeniu 20mg/kg produktu, który zapobiega tworzeniu się zbitych grudek, a także zapewnia świeżość i odpowiednią sypkość przez długi czas. Na skuteczne i długotrwałe działanie mieszanki wpływa również jej niejednorodna granulacja. Cząsteczki soli występują w różnych wielkościach – od 0,2 do 4 mm.

Parametry:
działanie: do -15 °C
granulacja: 0,2 - 4 mm
antyzbrylacz: min. 20 mg/kg
barwa: od białej do szarej
NaCl - ok. 95%
H2O: max. 3%

 

SÓL DROGOWA Tarnów WORKI

Jaką ilość soli drogowej można zamówić do tarnowa?

Nasza firma przyjmuje i realizuje zamówienia na 250, 500 oraz 1000 kg mieszanki soli drogowej. Takim ilościom odpowiada kolejno 10, 20 oraz 40 worków produktu o objętości 25 kg. Opakowania są wygodne, praktyczne i przede wszystkim bardzo szczelne. Sól drogowa z Tarnowa, po skompletowaniu, jest odpowiednio układana na specjalnych paletach. Dzięki temu zamówienie może zostać z łatwością załadowane, a także wygodnie i bezpiecznie przetransportowane.


 

SÓL DROGOWA Tarnów PALETA

Dlaczego warto zastosować sól drogową z Tarnowa?

Oferowana przez naszą firmę sól drogowa z Tarnowa to wysokiej jakości produkt, który skutecznie i długotrwałe zwalcza śliskość powierzchni, niezależnie od tego czy została ona spowodowana gołoledzią, lodem czy śniegiem. Nasza mieszanka zawiera chlorek wapnia oraz chlorek magnezu, dzięki czemu może być z powodzeniem stosowana nawet przy temperaturze do -15°C. Zastosowanie soli drogowej pozwoli uniknąć wielu wypadków, a użytkownicy dróg czy chodników będą mogli czuć się bezpieczniej.

 

Czy sól drogowa TARNÓW jest dostarczana?

Sól drogowa z Tarnowa może zostać dostarczona przez naszą firmę. Jedyne co należy zrobić to wskazać odpowiedni adres dostawy podczas składnia zamówienia. Oferujemy dostawę na terenie całej Polski. Koszt transportu jednej tony soli drogowej wynosi od 100 do 200 złotych netto. Skompletowane zamówienie może również zostać odebrane przez Państwa osobiście. Punkt wydawania zabezpieczonych palet znajduje się w naszym magazynie, który jest zlokalizowany przy ulicy Suchodół 42 w Grębkowie.


Zapraszamy do kontaktu! Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania, a także dokonamy wstępnej wyceny zamówienia lub jego dostawy.


 

SPRZEDAŻ SOLI DROGOWEJ Tarnów

SÓL DROGOWA Tarnów luzem

 

 

sól drogowa Tarnów