NAJTAŃSZY SKLEP Z SOLĄ DROGOWĄ W SZCZECINIE

Sól drogowa w Szczecinie to wysokiej jakości produkt przeznaczony do likwidowania śliskości powierzchni, takich jak drogi, chodniki, podjazdy oraz inne utwardzone podłoża. Na posypanej solą powierzchni tworzy się roztwór charakteryzujący się dużo niższą od wody temperaturą krzepnięcia. Powstała substancja nie zamarza, a dzięki temu śliskość zostaje skutecznie zlikwidowana. Nasza sól drogowa doskonale radzi sobie z powierzchniami pokrytymi gołoledzią, lodem oraz śniegiem. Posypane solą podłoża przestają być śliskie, a dzięki temu stają się bardziej bezpieczne dla użytkowników.

Parametry:
działanie: do -15 °C
granulacja: 0,2 - 4 mm
antyzbrylacz: min. 20 mg/kg
barwa: od białej do szarej
NaCl - ok. 95%
H2O: max. 3%

 

SÓL DROGOWA Szczecin WORKI

Jaką ilość soli można zamówić?

Sól drogowa w Szczecinie jest sprzedawana w wysokiej jakości workach o pojemności 25 kg. Cechują się one bardzo dobrą szczelnością, dzięki czemu zawartość nieodpakowanych paczek pozostanie świeża przez długi czas. Nasza firma przyjmuje i realizuje zamówienia na 250, 500 lub 1000 kg soli drogowej. Podana ilość odpowiada kolejno 10, 20 oraz 40 workom produktu. Gotowe zamówienie jest odpowiednio układane na specjalnych paletach, aby jego transport był wygodny i bezpieczny.


 

SÓL DROGOWA Szczecin PALETA

Z czego składa się sól oferowana przez naszą firmę?

Nasz produkt w 95% składa się z soli, natomiast pozostałe 5% stanowią składniki zapewniające odpowiednie właściwości mieszanki. Zawarte w niej chlorki wapnia oraz magnezu sprawiają, że sól działa skutecznie nawet przy temperaturach do -15°C. Sól drogowa w Szczecinie posiada w swoim składzie również antyzbrylacz, który zapewnia doskonałą sypkość produktu.

 

Gdzie można odebrać gotowe zamówienie?

Sól drogowa w Szczecinie może zostać odebrana przez Państwa osobiście lub dostarczona przez naszą firmę. Sposób odbioru lub dostawy jest wybierany podczas składania zamówienia. Decydując się na odbiór osobisty, zamówiony towar zostanie wydany z magazynu zlokalizowanego przy ulicy Suchodół 42 w Grębkowie. Jeśli jednak dowóz pod wskazany adres okaże się dla Państwa korzystniejszy, wtedy nasza firma dostarczy gotowe zamówienie. Oferujmy transport na terenie całej Polski. Koszt dowozu jednej tony soli drogowej wynosi od 100 do 200 złotych netto.


Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.


 

SPRZEDAŻ SOLI DROGOWEJ Szczecin

SÓL DROGOWA Szczecin luzem

 

 

sól drogowa Szczecin