SÓL DROGOWA Z SOSNOWCA - DOSKONAŁ ABY POZBYĆ SIĘ UBITEGO ŚNIEGU

Sól drogowa z Sosnowca to skuteczny produkt do zwalczania śliskości powierzchni. Doskonale sprawdzi się na drogach, chodnikach, podjazdach oraz wielu innych utwardzonych podłożach. Dzięki wysokiej zawartości chlorku wapnia oraz chlorku magnezu, oferowana przez nas sól drogowa może być z powodzeniem stosowana nawet przy temperaturze do -15°C. Mieszanka zawiera również antyzbrylacz w stężeniu 20mg/kg produktu, dzięki czemu sól nie tworzy zbitych grudek, a także jest długotrwale świeża i sypka.

Parametry:
działanie: do -15 °C
granulacja: 0,2 - 4 mm
antyzbrylacz: min. 20 mg/kg
barwa: od białej do szarej
NaCl - ok. 95%
H2O: max. 3%

 

SÓL DROGOWA Sosnowiec WORKI

Jaką ilość soli drogowej można zamówić?

Oferowana przez naszą firmę sól drogowa z Sosnowca jest pakowana w worki o pojemności 25 kg. Mają one praktyczną objętość i cechują się wyjątkową szczelnością, dzięki czemu zgromadzone zapasy mogą być na bieżąco wykorzystywane, a pozostałe, nieotwarte opakowania pozostaną świeże na długo. Nasza firma przyjmuje zamówienia na 250, 500 oraz 1000 kg soli drogowej, którym odpowiada kolejno 10, 20 lub 40 worków produktu. Skompletowane zamówienie jest układane na specjalnych paletach, dzięki czemu może zostać wygodnie załadowane i bezpiecznie przetransportowane.


 

SÓL DROGOWA Sosnowiec PALETA

Jak działa sól drogowa SOSNOWIEC?

Dzięki soli, posypane nią podłoże przestaje być śliskie. Dzieje się tak, ponieważ po zerknięciu się soli z gołoledzią, lodem lub śniegiem zachodzi reakcja chemiczna, w wyniku której powstaje substancja o bardzo niskiej temperaturze krzepnięcia. Ponadto, wygenerowana energia skutecznie pozbywa się marznących cząsteczek wody. Sól drogowa z Sosnowca skutecznie rozprawi się ze śliskością powierzchni i zapewni bezpieczeństwo użytkownikom dróg ora chodników.

 

Gdzie można odebrać skompletowane zamówienie Soli Drogowej?

Gotowe zamówienie mogą odebrać Państwo osobiście. Punkt wydawania palet znajduje się w naszym magazynie, który jest zlokalizowany przy ulicy Suchodół 42 w Grębkowie. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy ma możliwość odwiedzenia województwa mazowieckiego lub przetransportowania takiej ilości towaru, dlatego sól drogowa w Sosnowcu może zostać również dostarczona przez naszą firmę. Oferujemy transport na terenie całej Polski. Koszt dostawy jednej tony soli waha się między 100 a 200 złotych netto.


Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.


 

SPRZEDAŻ SOLI DROGOWEJ Sosnowiec

SÓL DROGOWA Sosnowiec luzem

 

 

sól drogowa Sosnowiec