SÓL DROGOWA ZE SŁUPSKA NAJLEPIEJ ROZPUSZCZA LÓD

Sól drogowa ze Słupska to wysokiej jakości produkt przeznaczony do zwalczania śliskości powierzchni spowodowanej gołoledzią, lodem lub ubitym śniegiem. Doskonale sprawdzi się nie na drogach, chodnikach, podjazdach oraz wielu innych utwardzonych podłożach. Oferowana przez naszą firmę mieszanka zawiera antyzbrylacz w stężeniu 20mg/kg, który zapobiega tworzeniu się grudek, a także zapewnia długotrwałą świeżość i sypkość soli.

Parametry:
działanie: do -15 °C
granulacja: 0,2 - 4 mm
antyzbrylacz: min. 20 mg/kg
barwa: od białej do szarej
NaCl - ok. 95%
H2O: max. 3%

 

SÓL DROGOWA Słupsk WORKI

Jaką ilość soli drogowej można zamówić do Słupska?

Sól drogowa ze Słupska jest dystrybuowana w określonych ilościach. Nasza firma przyjmuje i realizuje zamówienia na 250, 500 oraz 1000 kg produktu. Takim ilościom odpowiada kolejno 10, 20 oraz 40 worków mieszanki o objętości 25 kg. Praktyczne i szczelne opakowania pozwalają na bieżące korzystanie ze zgromadzonych zapasów oraz zachowanie świeżości zawartości nieotartych paczek przez długi czas. Skompletowane zamówienie jest odpowiednio układane na specjalnych paletach. Po zabezpieczeniu towar jest gotowy do transportu.


 

SÓL DROGOWA Słupsk PALETA

Jak działa sól drogowa SŁUPSK?

Sól drogowa ze Słupska charakteryzuje się skutecznym i długotrwałym działaniem. Po zetknięciu się mieszanki z podłożem zachodzi reakcja, w efekcie której powstaje substancja o bardzo niskiej temperaturze krzepnięcia. Ponadto, wygenerowana podczas reakcji energia rozbija łatwo marznące cząsteczki wody. Mieszanka zawiera chlorek wapnia oraz chlorek magnezu, dzięki czemu może być z powodzeniem stosowana nawet przy temperaturze do -15°C. Dzięki takiemu działaniu soli drogowej śliskość powierzchni zostaje skutecznie zwalczona, a użytkownicy dróg czy chodników mogą czuć się bezpieczniej.

 

Gdzie znajduje się punkt odbioru gotowych zamówień ze Słupska?

Skompletowane zamówienie może zostać odebrane przez Państwa osobiście. Punkt wydawania palet znajduje się w naszym firmowym magazynie. Jest on zlokalizowany przy ulicy Suchodół 42 w Grębkowie. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy klient ma możliwość przetransportowania tak dużej ilości towaru, dlatego sól drogowa ze Słupska może również zostać dostarczona przez naszą firmę. Oferujemy transport na terenie całej Polski. Koszt dostawy jednej tony mieszanki wynosi od 100 do 200 złotych netto.
W razie jakichkolwiek pytań, chętnie na nie odpowiemy.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy!


 

SPRZEDAŻ SOLI DROGOWEJ Słupsk

SÓL DROGOWA Słupsk luzem

 

 

sól drogowa Słupsk