NASZA SÓL DROGOWA SKUTECZNIE DZIAŁA NA OBLODZONE POWIERZCHNIE

Sól drogowa z Rzeszowa to wysokiej jakości produkt zalecany do zwalczania śliskości powierzchni. Doskonale sprawdzi się na drogach, chodnikach, podjazdach oraz wielu innych podłożach. Mieszanka w niemal 95-ciu procentach składa się z soli, więc spełnia obowiązujące wytyczne. Na wysoką skuteczność produktu wpływa również jej niejednorodna granulacja – cząsteczki występują w różnych wielkościach od 0,2 do 4 mm.

Parametry:
działanie: do -15 °C
granulacja: 0,2 - 4 mm
antyzbrylacz: min. 20 mg/kg
barwa: od białej do szarej
NaCl - ok. 95%
H2O: max. 3%

 

SÓL DROGOWA Rzeszów WORKI

Jaką ilość soli drogowej można zamówić do Rzeszowa?

Sól drogowa w Rzeszowie jest pakowana w wygodne i szczelne worki o pojemności 25 kg. Dzięki temu można na bieżąco korzystać ze zgromadzonych zapasów produktu i jednocześnie cieszyć się świeżością zawartości nieotwartych opakowań przez długi czas. Nasza firma przyjmuje i realizuje zamówienia na 250, 500 oraz 1000 kg soli. Takim ilościom odpowiada kolejno 10, 20 lub 40 worków mieszanki. Skompletowane zamówienie jest układane na palecie, dzięki czemu może zostać bezpiecznie i wygodnie przetransportowane.


 

SÓL DROGOWA Rzeszów PALETA

Dlaczego warto zamówić sól drogową do Rzeszowa?

Oferowana przez nas sól drogowa z Rzeszowa jest zalecana szczególnie zimą. Dzięki niej, skutecznie i długotrwale pozbędą się Państwo śliskości wielu powierzchni. Sól drogowa charakteryzuje się wszechstronnym działaniem, dzięki czemu może być z powodzeniem stosowana na podłożach pokrytych zarówno gołoledzią i lodem, jak i ubitym śniegiem. Mieszanka posiada w swoim składzie chlorek wapnia oraz chlorek magnezu, dzięki czemu działa skutecznie nawet przy temperaturze do -15°C. Dużą zaletą naszego produktu jest również zawarty w niej antyzbrylacz, który zapobiega tworzeniu się grudek i zapewnia długotrwałą świeżość oraz sypkość soli.

 

Gdzie odebrać sól drogową z Rzeszowa?

Skompletowane zamówienie może zostać odebrane przez Państwa osobiście z naszego magazynu zlokalizowanego w Grębkowie przy ulicy Suchodół 42. Nasza firma oferuje również szybki i bezpieczny transport Pańskiego zamówienia. Sól drogowa z Rzeszowa może zostać dostarczona do każdego miejsca w Polsce. Transport jednej tony produktu waha się między 100 a 200 złotych netto.


W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu. Postaramy się rozwiać Państwa wątpliwości i fachowo doradzić podczas składania zamówienia.


 

SPRZEDAŻ SOLI DROGOWEJ Rzeszów

SÓL DROGOWA Rzeszów luzem

 

 

sól drogowa Rzeszów