SÓL DROGOWA RYBNIK - OFERUJEMY W WORKACH PO 25 KG

Oferowana przez naszą firmę sól drogowa z Rybnika jest wysokiej jakości produktem stosowanym w celu zwalczania śliskości powierzchni. W jej skład w 95-ciu procentach wchodzi czysta sól. Pozostałe 5% stanowią inne, istotne składniki, które zapewniają odpowiednie właściwości produktu. Należy do nich między innymi antyzbrylacz w stężeniu 20mg/kg, który zapobiega tworzeniu się zbitych grudek, a także zapewnia świeżość i odpowiednią sypkość produktu przez długi czas.

Parametry:
działanie: do -15 °C
granulacja: 0,2 - 4 mm
antyzbrylacz: min. 20 mg/kg
barwa: od białej do szarej
NaCl - ok. 95%
H2O: max. 3%

 

SÓL DROGOWA Rybnik WORKI

Jaką ilość soli można zamówić do rybnika?

Nasz firma przyjmuje i realizuje zamówienia na 250, 500 oraz 1000 kg produktu. Sól drogowa z Rybnika jest pakowana w wygodne i szczelne worki o pojemności 25 kg. Dzięki takim opakowaniom, można na bieżąco korzystać ze zgromadzonych zapasów, a także cieszyć się świeżością zawartości nieotwartych paczek przez długi czas. Skompletowane zamówienie jest w odpowiedni sposób układane na specjalnych paletach. Po zabezpieczeniu, zamówienie jest gotowe do transportu.


 

SÓL DROGOWA Rybnik PALETA

Kiedy warto zastosować sól drogową z rybnika?

Sól drogowa z Rybnika jest zalecana szczególnie zimą. Jest przeznaczona do zwalczania śliskości powierzchni spowodowanej zarówno gołoledzią i lodem, jak i ubitym śniegiem. Doskonale sprawdzi się na drogach, chodnikach, podjazdach oraz wielu innych utwardzonych podłożach. Dzięki wysokiej zawartości chlorku wapnia oraz chlorku magnezu w mieszance, może być ona z powodzeniem stosowana nawet przy temperaturze do -15°C.

 

Gdzie można odebrać sól drogową RYBNIK?

Skompletowane zamówienie na sól drogową może zostać odebrane przez Państwa osobiście. Punkt wydawania palet znajduje się w naszym magazynie, który jest zlokalizowany w Grębkowie przy ulicy Suchodół 42. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie każdy klient ma szansę odwiedzić województwo mazowieckie lub możliwość przetransportowania tak dużej ilości towaru, dlatego sól drogowa z Rybnika może również zostać dostarczona przez naszą firmę. Oferujemy transport na terenie całej Polski. Koszt dostawy jednej tony mieszanki waha się między 100 a 200 złotych netto.


W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu. Chętnie na nie odpowiemy i dokonamy wstępnej wyceny zamówienia lub jego dostawy.


 

SPRZEDAŻ SOLI DROGOWEJ Rybnik

SÓL DROGOWA Rybnik luzem

 

 

sól drogowa Rybnik