SÓL DROGOWA RUDA ŚLĄSKA - DO ZASTOSOWANIA NA ZALEGAJĄCY LÓD

Oferowana przez naszą firmę sól drogowa z Rudy Śląskiej jest przeznaczona do zwalczania śliskości powierzchni. Doskonale sprawdzi się na drogach, chodnikach, podjazdach oraz wielu innych utwardzonych podłożach. Mieszanka zawiera antyzbrylacz w stężeniu 20mg/kg, dzięki czemu nie tworzy zbitych grudek, a także pozostaje świeża i sypka przez długi czas. Produkt charakteryzuje się niejednorodną granulacją, która wpływa na jego wysoką skuteczność i długotrwałe działanie. Cząsteczki soli mają rozmiar od 0,2 do 4 mm.

Parametry:
działanie: do -15 °C
granulacja: 0,2 - 4 mm
antyzbrylacz: min. 20 mg/kg
barwa: od białej do szarej
NaCl - ok. 95%
H2O: max. 3%

 

SÓL DROGOWA Ruda Śląska WORKI

Jaką ilość soli drogowej można zamówić do rudy śąkiej?

Nasza firma przyjmuje zamówienia na określone ilości soli drogowej. Realizujemy zlecenia na 250, 500 oraz 1000 kg produktu. Sól drogowa z Rudy Śląskiej jest pakowana w wygodne i szczelne worki o pojemności 25 kg, dzięki którym można na bieżąco korzystać ze zgromadzonych zapasów i cieszyć się świeżością zwartości nieotwartych opakowań przez długi czas. Skompletowane zamówienie jest układane na specjalnych paletach. Umożliwia to wygodny załadunek i bezpieczny transport.


 

SÓL DROGOWA Ruda Śląska PALETA

Dlaczego warto zastosować sól drogową z rudy śląskiej?

Sól drogowa z Rudy Śląskiej jest zalecana szczególnie zimą. Dzięki niej możemy skutecznie i na długo zwalczyć śliskość powierzchni spowodowaną zarówno gołoledzią i lodem, jak i ubitym śniegiem. Oferowana przez naszą firmę mieszanka zawiera dużą ilość chlorku wapnia oraz chlorku magnezu, dzięki którym jest skuteczna nawet przy temperaturze do -15°C. Zastosowanie soli drogowej pozwoli na wyeliminowanie śliskości, która jest powodem wielu wypadków. W efekcie, użytkownicy dróg czy chodników będą mogli czuć się bardziej bezpiecznie.

 

Gdzie można odebrać sól drogową RUDA ŚLĄSKA?

Skompletowane zamówienie może zostać odebrane przez Państwa osobiście z naszego magazynu. Jest on zlokalizowany przy ulicy Suchodół 42 w Grębkowie. Sól drogowa z Rudy Śląskiej może również zostać dostarczona przez naszą firmę. Jedyne co należy zrobić to podać adres dostawy podczas składania zamówienia. Oferujemy transport soli drogowej na terenie całej Polski. Koszt dostawy jednej tony mieszanki wynosi od 100 do 200 złotych netto.
Chętnie doradzimy Państwu podczas składania zamówienia. Zapraszamy do współpracy!


 

SPRZEDAŻ SOLI DROGOWEJ Ruda Śląska

SÓL DROGOWA Ruda Śląska luzem

 

 

sól drogowa Ruda Śląska