SÓL DROGOWA NAJLEPSZA NA UBITY ŚNIEG W RADOMIU

Sól drogowa w Radomiu to produkt stosowany do posypywania śliskich powierzchni. Sól skutecznie zwalcza śliskość spowodowaną gołoledzią, lodem oraz śniegiem. Może być stosowana na drogach, chodnikach, podjazdach oraz innych utwardzonych podłożach. Niejednorodna granulacja ziarenek soli jest bardzo istotna. Pozwala ona na skuteczne i długotrwałe działanie produktu. Dzięki użyciu soli, powierzchnia przestaje być śliska i staje się dużo bardziej bezpieczna dla jej użytkowników.

Parametry:
działanie: do -15 °C
granulacja: 0,2 - 4 mm
antyzbrylacz: min. 20 mg/kg
barwa: od białej do szarej
NaCl - ok. 95%
H2O: max. 3%

 

SÓL DROGOWA Radom WORKI

Jaką ilość soli drogowej DOSTARCZAMY?

Nasza firma przyjmuje i realizuje zamówienia na 250, 500 oraz 1000 kg soli drogowej. Takim ilościom odpowiada kolejno 10, 20 oraz 40 worków o pojemności 25 kg. Są one wykonane z wysokiej jakości, szczelnego materiału, dzięki czemu zawartość nieotwartych opakowań pozostaje świeża przez bardzo długi czas. Skompletowane zamówienie jest w odpowiedni sposób układane na specjalnych paletach. Zapewniają one wygodny i przede wszystkim bezpieczny transport zakupionego towaru.


 

SÓL DROGOWA Radom PALETA

Czym wyróżnia się sól drogowa RADOM oferowana przez naszą firmę?

Oferowana przez naszą firmę sól drogowa w Radomiu to najwyższej jakości produkt przeznaczony do skutecznego zwalczania śliskości powierzchni. W skład mieszanki wchodzi w 95% czysta sól, natomiast pozostałe 5% stanowią inne, niezbędne składniki zapewniające odpowiednie właściwości produktu. Wykorzystanie chlorku wapnia oraz chlorku magnezu zapewnia wysoką skuteczność soli nawet przy temperaturze do -15°C. Nasza receptura zawiera również antyzbrylacz w stężeniu 20mg/kilogram soli, dzięki któremu produkt nie tworzy zbitych grudek, jest sypki i długotrwale świeży.

 

Gdzie można odebrać gotowe zamówienie?

Skompletowane zamówienie może zostać odebrane przez Państwa osobiście z naszego firmowego magazynu. Jest on zlokalizowany przy ulicy Suchodół 42 w Grębkowie. Nie dla każdego klienta odwiedzenie województwa mazowieckiego jest opłacalne, dlatego sól drogowa w Radomiu może również zostać dostarczona przez naszą firmę pod wskazany przez Państwa adres. Oferujemy transport soli na terenie całej Polski. Koszt dowozu jednej tony produktu wynosi od 100 do 200 złotych netto.


W przypadku jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu. Chętnie pomożemy podczas składania zamówienia.


 

SPRZEDAŻ SOLI DROGOWEJ Radom

SÓL DROGOWA Radom luzem

 

 

sól drogowa Radom