SKLEP Z SOLĄ DROGOWĄ W POZNANIU

Sól drogowa to produkt wręcz niezbędny podczas zimowych miesięcy. Stosuje się go do posypywania różnych powierzchni pokrytych śliską warstwą. Doskonale sprawdzi się na drogach, chodnikach, podjazdach, a także innych utwardzonych podłożach. Skutecznie zlikwiduje śliskość powierzchni spowodowaną gołoledzią, lodem, a także śniegiem. Posypanie podłoża solą spowoduje powstanie roztworu o bardzo niskiej temperaturze krzepnięcia. Nie zamarznie on w obecnych warunkach atmosferycznych, dzięki czemu powierzchnia nie będzie śliska. Zapewni to znacznie większe bezpieczeństwo użytkownikom dróg, chodników oraz innych podłoży.

Parametry:
działanie: do -15 °C
granulacja: 0,2 - 4 mm
antyzbrylacz: min. 20 mg/kg
barwa: od białej do szarej
NaCl - ok. 95%
H2O: max. 3%

 

SÓL DROGOWA Poznań WORKI

Jaką ilość soli drogowej można zamówić?

Sól drogowa w Poznaniu jest dystrybuowana w określonych ilościach. Przyjmujemy i realizujemy zamówienia na 250, 500 oraz 1000 kg soli drogowej. Taka ilość pozwala na odpowiednie ułożenie towaru na paletach, dzięki czemu zamówiona sól drogowa zostanie bezpiecznie przetransportowana do wskazanego miejsca. Na zamówienie składa się kolejno 10, 20 lub 40 worków soli o wadze 25 kg.


 

SÓL DROGOWA Poznań PALETA

Czym wyróżnia się nasza sól drogowa POZNAŃ?

Sól drogowa w Poznaniu oferowana przez naszą firmę to produkt o bardzo wysokiej jakości. W skład mieszanki w 95% wchodzi sól, a pozostałe 5% stanowią ważne elementy zapewniające jej odpowiednie właściwości. Znajdujące się w mieszance chlorek sodu oraz chlorek magnezu sprawiają, że sól skutecznie pozbywa się śliskości powierzchni nawet przy -15°C. Nasz produkt zawiera również antyzbrylacz w stężeniu 20mg/kilogram soli. Dzięki niemu produkt nie tworzy grudek i jest długotrwale sypki.

 

Gdzie znajduje się punkt odbioru zamówień?

Zamówioną sól drogową można odebrać osobiście. Towar wydawany jest z naszego magazynu. Znajduje się on przy ulicy Suchodół 42 w Grębkowie. Nasza firma dokłada wszelkich starań, aby Państwa zakupy były wygodne, dlatego sól drogowa POZNAŃ może również zostać dostarczona pod wskazany przez Państwa adres. Oferujemy szybki i bezpieczny dowóz towaru na terenie całej Polski. Koszt transportu jednej tony wynosi od 100 do 200 złotych netto.


W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu. Chętnie doradzimy i pomożemy podczas składania zamówienia.


 

SPRZEDAŻ SOLI DROGOWEJ Poznań

SÓL DROGOWA Poznań luzem

 

 

sól drogowa Poznań