SÓL DROGOWA PŁOCK - DOSKONAŁA NA WSZELKIE OBLODZENIA

Sól drogowa z Płocka to produkt zalecany szczególnie zimą. Dzięki niej skutecznie i długotrwale pozbędą się Państwo śliskości powierzchni spowodowanej gołoledzią, lodem oraz ubitym śniegiem. Nasza mieszanka doskonale sprawdzi się na drogach, chodnikach oraz wielu innych utwardzonych powierzchniach. Istotnym składnikiem naszej mieszanki jest antyzbrylacz w stężeniu 20mg/kg produktu, który zapobiega tworzeniu się zbitych grudek. Dzięki niemu, zakupiony produkt pozostanie świeży i odpowiednio sypki przez długi czas.

Parametry:
działanie: do -15 °C
granulacja: 0,2 - 4 mm
antyzbrylacz: min. 20 mg/kg
barwa: od białej do szarej
NaCl - ok. 95%
H2O: max. 3%

 

SÓL DROGOWA Płock WORKI

Jaką ilość soli drogowej można kupić z dostawą do Płocka?

Sól drogowa z Płocka jest dystrybuowana w określonych ilościach. Nasza firma przyjmuje i realizuje zamówienia na 250, 500 oraz 1000 kg mieszanki. Takim ilościom odpowiada kolejno 10, 20 oraz 40 worków soli drogowej o objętości 25 kg. Dzięki szczelnym opakowaniom mogą Państwo cieszyć się świeżością i odpowiednią sypkością produktu przez długi czas. Skompletowane zamówienie jest w odpowiedni sposób układane na specjalnych paletach. Pozwala to na wygodny, sprawny oraz przede wszystkim bezpieczny załadunek i transport towaru.


 

SÓL DROGOWA Płock PALETA

Dlaczego warto kupić sól drogową z Płocka?

Oferowana przez naszą firmę sól drogowa z Płocka to wysokiej jakości produkt, który szybko, skutecznie i długotrwale zwalczy śliskość powierzchni niezależnie od powodu jej wystąpienia. Nasza mieszanka posiada w swoim składzie chlorek wapnia oraz chlorek magnezu, które zapewniają skuteczne działanie nawet przy temperaturze do -15°C. Dzięki zastosowaniu soli drogowej będzie można uniknąć wielu wypadków, a użytkownicy dróg oraz chodników będą mogli czuć się bezpieczniej.

 

Czy sól drogowa jest dostarczana do Płocka?

Nasza firma oferuje szybki oraz bezpieczny transport zamówień na terenie całej Polski. Aby skorzystać z tej możliwości, należy podać adres dostawy podczas składania zamówienia. Koszt transportu jednej tony mieszanki waha się między 100 a 200 złotych netto. Sól drogowa z Płocka może również zostać odebrana przez Państwa osobiście. Gotowe zamówienia są wydawane z naszego firmowego magazynu, który jest zlokalizowany przy ulicy Suchodół 42 w Grębkowie.


Nasi konsultanci odpowiedzą na Państwa pytania i fachowo doradzą podczas składania zamówienia. Zapraszamy do współpracy!


 

SPRZEDAŻ SOLI DROGOWEJ Płock

SÓL DROGOWA Płock luzem

 

 

sól drogowa Płock