ANTYLÓ CZYLI SÓL DROGOWA OPOLE - OFERUJEMY LUZEM I WORKOWANĄ

Sól drogowa z Opola to wysokiej jakości produkt stosowany do zwalczania śliskości powierzchni spowodowanych gołoledzią, lodem lub ubitym śniegiem. Doskonale sprawdzi się na drogach, chodnikach, podjazdach oraz wielu innych utwardzonych podłożach. Sól drogowa oferowana przez naszą firmę spełnia wszystkie wymogi. Produkt charakteryzuje się wysoką skutecznością i długotrwałym działaniem, na które wpływa między innymi niejednorodna granulacja mieszanki. Zawarte w niej cząsteczki soli występują w różnych rozmiarach – od 0,2 do 4 mm.

Parametry:
działanie: do -15 °C
granulacja: 0,2 - 4 mm
antyzbrylacz: min. 20 mg/kg
barwa: od białej do szarej
NaCl - ok. 95%
H2O: max. 3%

 

SÓL DROGOWA Opole WORKI

Jaką ilość soli drogowej można zamówić do opola?

Oferowana przez nas mieszanka jest dystrybuowana w określonych ilościach. Przyjmujemy i realizujemy zamówienia na 250, 500 oraz 1000 kg soli drogowej. Mieszanka jest pakowana w szczelne worki o pojemności 25 kg, a więc zamówienia składają się kolejno z 10, 20 lub 40 opakowań produktu. Sól drogowa z Opola jest w odpowiedni sposób układana na paletach, dzięki czemu może zostać wygodnie załadowana, a także bezpiecznie przetransportowana.


 

SÓL DROGOWA Opole PALETA

Co zawiera mieszanka soli drogowej z opola?

Nasza mieszanka w 95% składa się z czystej soli. Pozostałe 5% stanowią inne, istotne składniki wpływające na właściwości całego produktu. Należą do nich między innymi chlorek wapnia oraz chlorek magnezu. Ich wysoka zawartość w mieszance zapewnia jej skuteczność nawet przy temperaturze do -15°C. Sól drogowa z Opola zawiera również antyzbrylacz w stężeniu 20mg/kg produktu. Dzięki temu składnikowi, mieszanka nie tworzy zbitych grudek, a także pozostaje długotrwale świeża i odpowiednio sypka.

 

Gdzie można odebrać sól drogową OPOLE?

Skompletowane zamówienie może zostać odebrane przez Państwa osobiście. Punkt wydawania zabezpieczonych palet znajduje się w naszym magazynie, który jest zlokalizowany przy ulicy Suchodół 42 w Grębkowie. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy klient ma możliwość przetransportowania tak dużej ilości towaru, dlatego nasza firma oferuje również dostawę pod wskazany wcześniej adres. Koszt transportu jednej tony soli drogowej z Opola waha się między 100 a 200 złotych.


Chętnie odpowiemy na Państwa pytania i fachowo doradzimy podczas składania zamówienia. Zapraszamy do współpracy!


 

SPRZEDAŻ SOLI DROGOWEJ Opole

SÓL DROGOWA Opole luzem

 

 

sól drogowa Opole