WYDAJNA SÓL DROGOWA - CZYLI NAJLEPSZA SÓL W OLSZTYNIE

Oferowana przez naszą firmę sól drogowa z Olsztyna to wysokiej jakości produkt przeznaczony do zwalczania śliskości powierzchni. Doskonale sprawdzi się na drogach, chodnikach, podjazdach oraz wielu innych utwardzonych podłożach. Mieszanka zawiera antyzbrylacz w stężeniu 20mg/kg, dzięki czemu nie tworzy zbitych grudek, a także pozostaje świeża i sypka przez długi czas. Niejednorodna granulacja soli drogowej dodatkowo wpływa na jej wysoką skuteczność i długotrwałe działanie.

Parametry:
działanie: do -15 °C
granulacja: 0,2 - 4 mm
antyzbrylacz: min. 20 mg/kg
barwa: od białej do szarej
NaCl - ok. 95%
H2O: max. 3%

 

SÓL DROGOWA Olsztyn WORKI

Jaką ilość soli drogowej można zamówić w olsztynie?

Nasz firma dystrybuuje sól drogową w określonych ilościach. Przyjmujemy zamówienia na 250, 500 lub 1000 kg produktu. Mieszanka jest pakowana w wygodne worki o pojemności 25 kg. Są one bardzo szczelne, dzięki czemu zawarta w nich sól drogowa z Olsztyna pozostanie świeża i sypka na długi czas. Po ułożeniu odpowiedniej ilości worków na palecie, zostaje ona zabezpieczona, dzięki czemu może zostać w łatwy sposób załadowana i przetransportowana bez żadnego szwanku.


 

SÓL DROGOWA Olsztyn PALETA

W jaki sposób działa sól drogowa z olsztyna?

Aby skutecznie poradzić sobie ze śliskością powierzchni spowodowaną gołoledzią, lodem lub ubitym śniegiem, należy obficie posypać ją solą drogową z Olsztyna. Po zetknięciu się mieszanki z podłożem zachodzi reakcja, w efekcie której powstaje substancja charakteryzująca się bardzo niską temperaturą krzepnięcia. Ponadto, wygenerowana w trakcie reakcji energia rozbija marznące cząsteczki wody. Śliskość powierzchni zostaje skutecznie zwalczona, a dzięki wysokiej zawartości chlorku wapnia oraz magnezu, reakcja ta może zajść nawet przy temperaturze do -15°C.

 

Czy sól drogowa jest dostarczana do Olsztyna?

Skompletowane zamówienie może zostać dostarczone pod wskazany wcześniej adres przez naszą firmę. Oferujemy transport na terenie całej Polski. Koszt dostawy jednej tony  mieszanki wynosi od 100 do 200 złotych. Na cenę transportu wpływa między innymi odległość miejsca, do którego ma być dostarczony towar. Sól drogowa z Olsztyna może zostać również odebrana przez Państwa osobiście z naszego magazynu. Jest on zlokalizowany przy ulicy Suchodół 42 w Grębkowie.


Chętnie odpowiemy na Państwa pytania i dokonamy wstępnej wyceny zamówienia. Zapraszamy do współpracy!


 

SPRZEDAŻ SOLI DROGOWEJ Olsztyn

SÓL DROGOWA Olsztyn luzem

 

 

sól drogowa Olsztyn