SPRZEDAŻ SOLI DROGOWEJ W LUBLINIE - SKUTECZNA DO -15 °C

Sól drogowa oferowana przez naszą firmę to wysokiej jakości produkt przeznaczony do likwidowania śliskości utwardzonych powierzchni. Oprócz soli, w mieszance znajdują się również inne substancje, które zapewniają jej odpowiednie właściwości. Chlorek wapnia oraz chlorek magnezu skutecznie wpływają na działanie soli. Dzięki nim, może ona usuwać śliskość nawet przy temperaturze 15°C poniżej zera. Mieszanka oferowana przez naszą firmę zawiera również antyzbrylacz w stężeniu minimalnym 20mg/kg. Jest to kluczowy składnik soli drogowych. Dzięki niemu sól nie tworzy zbitych grudek, jest sypka, a także zachowuje świeżość i swoje właściwości przez bardzo długi czas.

Parametry:
działanie: do -15 °C
granulacja: 0,2 - 4 mm
antyzbrylacz: min. 20 mg/kg
barwa: od białej do szarej
NaCl - ok. 95%
H2O: max. 3%

 

SÓL DROGOWA Lublin WORKI

Jaką ilość soli można zamówić?

Sól drogowa w Lublinie jest pakowana w specjalne worki o pojemności 25 kg. Jest to bardzo wygodna i praktyczna objętość, która pozwala na długotrwałe zachowanie świeżości zawartości nieotwartych opakowań. Nasza firma przyjmuje i realizuje zamówienia na 250, 500 oraz 1000 kg soli drogowej. Wspomniane ilości odpowiadają kolejno 10,20 oraz 40 workom produktu. Gotowe zamówienie jest układane na specjalne palety. Dzięki temu transport przebiega sprawnie i przede wszystkim bezpiecznie.


 

SÓL DROGOWA Lublin PALETA

Kiedy warto stosować sól drogową LUBLIN?

Sól drogowa w Lublinie jest zalecana w miesiącach zimowych podczas których pojawia się wyczuwalna śliskość powierzchni. Może być stosowana na drogach, chodnikach, podjazdach, a także innych utwardzonych podłożach. Skutecznie likwiduje śliskość spowodowaną przez gołoledź, lód oraz śnieg. Sól drogowa może być stosowana zarówno w miejscach publicznych, jak i na prywatnych posesjach i podwórkach.

 

Gdzie znajduje się punkt odbioru gotowych zamówień?

Skompletowane i odpowiednio zapakowane zamówienia mogą odebrać Państwo osobiście. Magazyn, z którego wydawane są paczki, znajduje się przy ulicy Suchodół 42 w Grębkowie. Oferujemy również dowóz gotowego zamówienia pod wskazany przez Państwa adres. Sól drogowa w Lublinie jest transportowana na terenie całej Polski. Koszt dostawy jednej tony produktu wynosi od 100 do 200 złotych netto. 


Zapraszamy do kontaktu, podczas którego odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. Chętnie pomożemy również podczas składania zamówienia.


 

SPRZEDAŻ SOLI DROGOWEJ Lublin

SÓL DROGOWA Lublin luzem

 

 

sól drogowa Lublin