OFERUJEMY SÓL DROGOWĄ Z DOSTAWĄ DO ŁODZI

Sól drogowa w Łodzi to wysokiej jakości towar oferowany przez naszą firmę. Może być rozprowadzana na wielu powierzchniach, takich jak drogi, chodniki, podjazdy lub inne utwardzone podłoża. Sól drogowa jest wykorzystywana przede wszystkim do likwidowania ich śliskości. Podczas kontaktu soli z powierzchnią, powstaje roztwór charakteryzujący się dużo niższą od wody temperaturą krzepnięcia. Ziarna mieszanki soli powinny być różnorodne, aby działać jak najskuteczniej i jak najdłużej. Sól drogowa oferowana przez naszą firmę występuje w granulacji od 0,2 do 4 mm.

Parametry:
działanie: do -15 °C
granulacja: 0,2 - 4 mm
antyzbrylacz: min. 20 mg/kg
barwa: od białej do szarej
NaCl - ok. 95%
H2O: max. 3%

 

SÓL DROGOWA Łódź WORKI

Jaką ilość soli można zamówić?

Sól drogowa w Łodzi jest sprzedawana w szczelnych workach o pojemności 25 kilogramów. Wygodna i praktyczna objętość opakowań zapewnia długotrwałą świeżość zwartości pozostałych, nieotwartych paczek. Nasza firma przyjmuje zamówienia na 250, 500 lub 1000 kilogramów soli. Ilość worków odpowiadająca takim zamówieniom to kolejno 10, 20 oraz 40 sztuk. W zależności od wielkości zamówienia, firma pakuje w odpowiedni sposób sól na specjalne palety, które umożliwiają wygodny i bezpieczny transport produktu.


 

SÓL DROGOWA Łódź PALETA

Czym charakteryzuje się sól drogowa ŁÓDŹ?

Oferowana przez nas sól to wysokiej jakości produkt charakteryzujący się wysoką skutecznością na wielu powierzchniach i w szerokim zakresie temperatur. Może być wykorzystywana na podłożach pokrytych gołoledzią, lodem lub śniegiem. Zawarte w mieszance chlorek wapnia oraz chlorek magnezu wpływają na skuteczność soli nawet podczas temperatury -15°C. Mieszanka zawiera również antyzbrylacz o stężeniu minimum 20mg/kg. Dzięki niemu, sól drogowa jest sypka i nie tworzy zbitych grudek.

 

Gdzie można odebrać zamówienie?

Sól drogowa w Łodzi może zostać odebrana osobiście lub dowieziona przez naszą firmę. Magazyn, z którego wydawane są gotowe paczki znajduje się przy ulicy Suchodół 42 w Grębkowie. Polecamy wygodną dostawę oferowaną przez naszą firmę. Towar dowozimy na terenie całej Polski. Koszt dostawy jednej tony produktu wynosi od 100 do 200 złotych netto.


Zapraszamy do kontaktu. Nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i z pewnością doradzą w trakcie składania zamówienia.


 

SPRZEDAŻ SOLI DROGOWEJ Łódź

SÓL DROGOWA Łódź luzem

 

 

sól drogowa Łódź