SÓL DROGOWA LEGNICA W JAKIEJ CENIE? SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ!

Sól drogowa z Legnicy to wysokiej jakości produkt przeznaczony do zwalczania śliskości powierzchni. Doskonale sprawdzi się na drogach, chodnikach, podjazdach oraz wielu innych utwardzonych podłożach. Mieszanka, oprócz soli, zawiera antyzbrylacz w stężeniu 20mg/kg produktu. Zapobiega on tworzeniu się zbitych grudek, a także zapewnia świeżość i odpowiednią sypkość produktu przez długi czas. Sól drogowa charakteryzuje się niejednorodną granulacją, która dodatkowo wpływa na jej skuteczność i długotrwałe działanie.

Parametry:
działanie: do -15 °C
granulacja: 0,2 - 4 mm
antyzbrylacz: min. 20 mg/kg
barwa: od białej do szarej
NaCl - ok. 95%
H2O: max. 3%

 

SÓL DROGOWA Legnica WORKI

Jaką ilość soli drogowej można zamówić z Legnicy?

Oferowana przez nas mieszanka jest sprzedawana w określonych ilościach. Realizujemy zamówienia na 250, 500 oraz 1000 kg produktu. Sól drogowa z Legnicy jest pakowana w praktyczne i szczelne worki o pojemności 25 kg. Dzięki takim opakowaniom, można na bieżąco korzystać ze zgromadzanych zapasów, a także cieszyć się długotrwałą świeżością zawartości nieotartych paczek. Skompletowane zamówienie jest układane na specjalnych paletach i odpowiednio zabezpieczane. Tak przygotowane zlecenie może zostać przetransportowane.


 

SÓL DROGOWA Legnica PALETA

Dlaczego warto zastosować sól drogową z Legnicy?

Sól drogowa z Legnicy charakteryzuje się skutecznym i długotrwałym działaniem. Doskonale poradzi sobie z usunięciem każdej śliskości, niezależnie od tego czy będzie ona spowodowana gołoledzią, lodem czy ubitym śniegiem. Oferowana przez nas mieszanka zawiera chlorek wapnia oraz chlorek magnezu, dzięki czemu może być z powodzeniem stosowana nawet przy temperaturze do -15°C. Zastosowanie soli drogowej pozwoli uniknąć wielu wypadków, a więc użytkownicy dróg oraz chodników będą mogli czuć się bezpieczniej.

 

Czy sól drogowa LEGNICA jest dostarczana?

Nasza firma oferuje szybki i bezpieczny transport gotowych zamówień na terenie całej Polski. Aby skorzystać z tej możliwości należy wskazać adres dostawy podczas składania zamówienia. Koszt transportu jednej tony mieszanki waha się miedzy 100 a 200 złotych netto. Sól drogowa z Legnicy może również zostać odebrana przez Państwa osobiście. Punkt wydawania palet znajduje się w naszym firmowym magazynie, który jest zlokalizowany przy ulicy Suchodół 42 w Grębkowie.


Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i fachowo doradzimy podczas składania zamówienia.


 

SPRZEDAŻ SOLI DROGOWEJ Legnica

SÓL DROGOWA Legnica luzem

 

 

sól drogowa Legnica