HURTOWA I DETALICZNA SPRZEDAŻ SOLI DROGOWEJ W KRAKOWIE - LUZEM I WORKOWANEJ

Sól drogowa w Krakowie to wysokiej jakości produkt oferowany przez naszą firmę. Stosuje się go do likwidowania śliskości powierzchni, takich jak drogi, chodniki oraz inne utwardzone podłoża. Oferowana przez nas sól występuje w granulacji od 0,2 do 4 mm. W mieszance, oprócz soli, znajduje się także chlorek wapnia oraz magnez. Dzięki tym składnikom sól drogowa charakteryzuje się wysoką skutecznością w likwidowaniu śliskości nawierzchni, nawet przy temperaturze -15°C. Pozwala to na wykorzystanie produktu na powierzchniach pokrytych gołoledzią, lodem lub śniegiem. Nasz produkt nie tworzy grudek i charakteryzuje się długotrwałą sypkością. Wszystko dzięki zawartemu w mieszance antyzbrylaczowi w stężeniu 20mg/kilogram soli.

Parametry:
działanie: do -15 °C
granulacja: 0,2 - 4 mm
antyzbrylacz: min. 20 mg/kg
barwa: od białej do szarej
NaCl - ok. 95%
H2O: max. 3%

 

SÓL DROGOWA Kraków WORKI

Jaką ilość soli można zamówić?

Sól drogowa w Krakowie jest sprzedawana w 25-kilogramowych workach. Wygodna i praktyczna pojemność zapewnia długotrwałą świeżość zawartości nieotwartych opakowań. Zamówienia na ten produkt są przyjmowane w ilości 250kg, 500 kg lub 1000 kg. Realizacje odpowiadają kolejno 10, 20 lub 40 workom produktu. Zamówiona przez Państwa ilość soli drogowej jest w odpowiedni sposób układana na palecie. Umożliwia to bezpieczny oraz wygodny transport.


 

SÓL DROGOWA Kraków PALETA

Jak używać soli drogowej?

Sól drogowa w Krakowie może być wykorzystywana na wielu różnych utwardzonych powierzchniach. Doskonale sprawdzi się na drogach. Takie użycie zminimalizuje ryzyko wypadków i kolizji spowodowanych śliskością nawierzchni. Zastosowanie jej na miejskich chodnikach zwiększy natomiast bezpieczeństwo przechodniów. Sól drogowa KRAKÓW może być używana także na prywatnych posesjach. Posypane nią podłoża lub chodniki będą bezpieczne dla domowników oraz innych użytkowników.

Gdzie można odebrać zmówioną sól drogową?

Nasza firma umożliwia osobisty odbiór zamówienia lub dostawę pod wskazany adres. Gotowe paczki są wydawane z magazynu zlokalizowanego przy ulicy Suchodół 42 w Grębkowie. Przy tak dużych zamówieniach często wygodniejsza okazuje się jednak dostawa. Nasza firma oferuje dowóz towaru na terenie całej Polski. Transport jednej tony soli kosztuje od 100 do 200 złotych netto.


Zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i dokonamy wstępnej wyceny.


 

SPRZEDAŻ SOLI DROGOWEJ Kraków

SÓL DROGOWA Kraków luzem

 

 

sól drogowa Kraków