KOSZALIN - OFERUJEMY NAJLEPSZĄ SÓL DROGOWĄ

Sól drogowa z Koszalina to wysokiej jakości produkt stosowany do eliminowania śliskości utwardzonych powierzchni, takich jak drogi, chodniki czy podjazdy. Mieszanka, oprócz soli, posiada również antyzbrylacz, dzięki czemu produkt na długo pozostaje świeży i sypki. Zastosowanie soli drogowej pozwoli uniknąć wielu wypadków, więc użytkownicy dróg i chodników będą mogli czuć się bezpieczniej. 

Parametry:
działanie: do -15 °C
granulacja: 0,2 - 4 mm
antyzbrylacz: min. 20 mg/kg
barwa: od białej do szarej
NaCl - ok. 95%
H2O: max. 3%

 

SÓL DROGOWA Koszalin WORKI

Jaką ilość soli drogowej można zamówić do koszalina?

Oferowana przez naszą firmę sól drogowa jest dystrybuowana w określonych ilościach. Przyjmujemy zamówienia na 250, 500 oraz 1000 kg mieszanki. Nasz produkt pakujemy w wygodne i szczelne worki, dzięki którym zakupiony przez Państwa towar pozostanie świeży i sypki na długi czas. Realizowanym zamówieniom odpowiada kolejno 10, 20 oraz 40 worków mieszanki. Sól drogowa z Koszalina jest odpowiednio układana na specjalnych paletach, dzięki czemu może zostać z łatwością załadowana i bezpiecznie przetransportowana.


 

SÓL DROGOWA Koszalin PALETA

Jak działa sól drogowa KOSZALIN?

Sól drogowa z Koszalina charakteryzuje się bardzo wysoką skutecznością i długotrwałym działaniem. Po zetknięciu się produktu z podłożem pokrytym gołoledzią, lodem lub śniegiem, zachodzi reakcja, w efekcie której powstaje substancja o bardzo niskiej temperaturze krzepnięcia. Ponadto, wygenerowana podczas reakcji energia rozbija marznące cząsteczki wody. Nasza mieszanka zawiera chlorek wapnia oraz chlorek magnezu, dzięki czemu produkt może być z powodzeniem stosowany nawet przy temperaturze do -15°. Dzięki takiemu działaniu soli drogowej można skutecznie pozbyć się i zapobiec tworzeniu się śliskości powierzchni.

 

Gdzie można odebrać gotowe zamówienie z Koszalina?

Skompletowane zamówienie może zostać odebrane przez Państwa osobiście z naszego firmowego magazynu. Jest on zlokalizowany przy ulicy Suchodół 42 w Grębkowie. Klienci, który nie mają możliwości przetransportowania tak dużej ilości towaru, mogą liczyć na naszą pomoc. Sól drogowa z Koszalina może zostać dostarczona pod wskazany adres przez naszą firmę. Oferujemy dowóz gotowego zamówienia na terenie całej Polski. Koszt dostawy jednej tony mieszanki waha się miedzy 100 a 200 złotych netto.


Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i fachowo doradzimy podczas składania zamówienia. Zapraszamy do współpracy!


 

SPRZEDAŻ SOLI DROGOWEJ Koszalin

SÓL DROGOWA Koszalin luzem

 

 

sól drogowa Koszalin