SPRZEDAJEMY CHLOREK SODU W KIELCACH CZYLI POPULARNĄ SÓL DROGOWĄ

Oferowana przez naszą firmę sól drogowa z Kielc to wysokiej jakości produkt stosowany do zwalczania śliskości powierzchni. Doskonale sprawdzi się na drogach, chodnikach, podjazdach oraz wielu innych utwardzonych podłożach. Mieszankę można z powodzeniem stosować w miejscach pokrytych zarówno gołoledzią i lodem, jak i ubitym śniegiem. Produkt jest zalecany zimą. Dzięki jego zastosowaniu, użytkownicy dróg oraz chodników będą mniej narażeni na wypadki, a tym samym bardziej bezpieczni.

Parametry:
działanie: do -15 °C
granulacja: 0,2 - 4 mm
antyzbrylacz: min. 20 mg/kg
barwa: od białej do szarej
NaCl - ok. 95%
H2O: max. 3%

 

SÓL DROGOWA Kielce WORKI

Jaką ilość soli drogowej można zamówić?

Nasza sól drogowa z Kielc jest dystrybuowana w określonych ilościach. Przyjmujemy i realizujemy zamówienia na 250, 500 oraz 1000 kg produktu. Takim  ilościom odpowiada kolejno 10, 20 lub 40 praktycznych i szczelnych worków z solą drogową o objętości 25 kg. Skompletowane zamówienie jest w odpowiedni sposób układane na specjalnych paletach, a następnie zabezpieczane. Dzięki temu, sól może zostać w prosty sposób załadowana i przetransportowana.


 

SÓL DROGOWA Kielce PALETA

Co zawiera oferowana przez nas sól drogowa?

Sól drogowa w Kielcach oferowana przez naszą firmę spełnia wszelkie wymogi. Ma ona bardzo wysoką, niemal 95-cio procentową, zawartość soli. Mieszanka zawiera również chlorek wapnia oraz chlorku magnezu, dzięki czemu może być stosowana nawet przy temperaturze do -15°C. Istotnym składnikiem produktu jest również antyzbrylacz. Stężenie 20 mg/kg jest odpowiednie, by sól nie tworzyła zbitych grudek, a także pozostała przez długi czas świeża i sypka. Na właściwości produktu wpływa również jego granulacja – dzięki niejednorodnym cząsteczkom o wielkości od 0,2 do 4 mm, sól działa skuteczniej i dłużej.

 

Gdzie można odebrać sól drogową KIELCE?

Gotowe zamówienie można odebrać osobiście z naszego firmowego magazynu. Jest on zlokalizowany w Grębkowie przy ulicy Suchodół 42. Nasza firma oferuje również bezpieczny transport zamówienia. Sól drogowa z Kielc może być dostarczona do każdego miejsca w Polsce. Koszt dostawy jednej tony produktu wynosi od 100 do 200 złotych netto.


Zapraszamy do kontaktu i współpracy. Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i dokonamy wstępnej wyceny zamówienia lub jego dostawy.


 

SPRZEDAŻ SOLI DROGOWEJ Kielce

SÓL DROGOWA Kielce luzem

 

 

sól drogowa Kielce