SÓL DROGOWA KATOWICE - DO ZWALCZANIA ŚLISKOŚCI NA DRODZE

Sól drogowa w Katowicach to wysokiej jakości produkt przeznaczony do posypywania powierzchni takich jak drogi, chodniki oraz inne utwardzone podłoża. Stosuje się go w celu likwidowania śliskości nawierzchni. Oferowana przez naszą firmę sól drogowa cechuje się bardzo wysoką skutecznością. Niejednorodna granulacja ziarenek soli zapewnia sprawne i długotrwałe działanie. Autorska receptura zawiera również antyzbrylacz w stężeniu 20mg/kilogram produktu, dzięki czemu sól nie tworzy zbitych grudek, jest sypka i długotrwale świeża.

Parametry:
działanie: do -15 °C
granulacja: 0,2 - 4 mm
antyzbrylacz: min. 20 mg/kg
barwa: od białej do szarej
NaCl - ok. 95%
H2O: max. 3%

 

SÓL DROGOWA Katowice WORKI

Jaką ilość soli można zamówić?

Oferowana przez naszą firmę sól drogowa w Katowicach jest sprzedawana w określonych ilościach. Przyjmujemy i realizujemy zamówienia na 250, 500 oraz 1000 kg soli. Takim ilościom odpowiada kolejno 10, 20 oraz 40 worków produktu o pojemności 25 kg. Są one układane na specjalnych paletach, co umożliwia zabezpieczenie towaru i wygodny transport.


 

SÓL DROGOWA Katowice PALETA

Jak działa sól drogowa KATOWICE?

Sól drogowa jest stosowana podczas zimy, kiedy utwardzone powierzchnie są pokryte gołoledzią, lodem lub śniegiem. Po posypaniu podłoża produktem, ich śliskość zostaje skutecznie zwalczona. Dzieje się tak, ponieważ po zetknięciu się soli z oblodzoną powierzchnią dochodzi do reakcji, w efekcie której powstaje roztwór o bardzo niskiej krzepliwości. Temperatura zamarzania dużo niższa od wody, powoduje, że substancja nie lodowacieje, a tym samym podłoże przestaje być śliskie. Dzięki obecności w mieszance chlorku wapnia oraz chlorku magnezu, sól drogowa może być stosowana nawet podczas temperatur do -15°C.

 

Gdzie znajduje się punkt odbioru gotowych zamówień?

Skompletowane zamówienia mogą odebrać Państwo osobiście. Punkt, z którego wydawane są palety, znajduje się w naszym magazynie zlokalizowanym przy ulicy Suchodół 42 w Grębkowie. Sól drogowa w Katowicach może zostać również dowieziona przez naszą firmę. Warunkiem jest podanie adresu dostawy podczas składania zamówienia. Oferujemy transport soli na terenie całej Polski. Koszt dowozu jednej tony produktu wynosi od 100 do 200 złotych netto.


Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania, rozwiejemy wszelkie wątpliwości i pomożemy podczas składania zamówienia.


 

SPRZEDAŻ SOLI DROGOWEJ Katowice

SÓL DROGOWA Katowice luzem

 

 

sól drogowa Katowice