POPULARNA SÓL DROGOWA NAJLEPSZA NA CHODNIKI W KALISZU

Sól drogowa z Kalisza to produkt zalecany szczególnie zimą. Jest przeznaczony do zwalczania śliskości powierzchni, takich jak drogi, chodniki, podjazdy czy inne utwardzone podłoża. Doskonale poradzi sobie z gołoledzią, lodem oraz śniegiem. Produkt charakteryzuje się skutecznym i długotrwałym działaniem. Zastosowanie soli drogowej pozwoli uniknąć wielu wypadków. Dzięki temu użytkownicy dróg oraz chodników będą mogli czuć się bezpieczniej.

Parametry:
działanie: do -15 °C
granulacja: 0,2 - 4 mm
antyzbrylacz: min. 20 mg/kg
barwa: od białej do szarej
NaCl - ok. 95%
H2O: max. 3%

 

SÓL DROGOWA Kalisz WORKI

Jaka ilość soli drogowej można zamówić z Kalisza?

Sól drogowa z Kalisza jest dystrybuowana w określonych ilościach. Nasza firma przyjmuje i realizuje zamówienia na 250, 500 oraz 1000 kg produktu. Takim ilościom odpowiada kolejno 10, 20 oraz 40 worków mieszanki o objętości 25 kg. Zastosowanie szczelnych opakowań pozwala na długotrwałe zachowanie świeżości i sypkości zgromadzonych zapasów. Skompletowane zamówienie jest w odpowiedni sposób układane na specjalnych paletach, dzięki czemu może zostać z łatwością załadowane, a także wygodnie i bezpiecznie przetransportowane.


 

SÓL DROGOWA Kalisz PALETA

Co zawiera sól drogowa KALISZ?

Oferowana przez naszą firmę mieszanka składa się w około 95% z soli. Pozostałe 5% stanowią inne, ważne składniki, którym sól drogowa z Kalisza zawdzięcza swoje właściwości. Wysoka zawartość chlorku wapnia oraz chlorku magnezu umożliwia skuteczne działanie produktu nawet przy temperaturze do -15°C. Mieszanka zawiera również antyzbrylacz, który zapobiega tworzeniu się zbitych grudek, a także zapewnia świeżość i sypkość soli przez długi czas. Produkt charakteryzuje się niejednorodną granulacją – cząsteczki mają wielkość od 0,2 do 4 mm.

 

Gdzie znajduje się punkt odbioru gotowych zamówień z Kalisza?

Skompletowane zamówienie mogą odebrać Państwo osobiście z naszego magazynu. Jest on zlokalizowany przy ulicy Suchodół 42 w Grębkowie. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy klient ma możliwość przetransportowania tak dużej ilości towaru, dlatego sól drogowa z Kalisza może również zostać dostarczona przez naszą firmę. Aby skorzystać z tej możliwości, należy wskazać miejsce dostawy podczas składania zamówienia. Oferujemy transport na terenie całej Polski. Koszt dostawy wynosi od 100 do 200 złotych netto.


Chętnie doradzimy podczas składania zamówienia. Zapraszamy do kontaktu i współpracy!


 

SPRZEDAŻ SOLI DROGOWEJ Kalisz

SÓL DROGOWA Kalisz luzem

 

 

sól drogowa Kalisz