HURTOWNIA SOLI DROGOWEJ JAWORZNO

Sól drogowa z Jaworzna to wysokiej jakości produkt stosowany do zwalczania śliskości powierzchni takich jak drogi, chodniki, podjazdy czy inne utwardzone podłoża. Jest zalecany szczególnie zimą. Doskonale poradzi sobie z gołoledzią, lodem oraz ubitym śniegiem. Zastosowanie soli drogowej pozwoli uniknąć wielu wypadków, więc użytkownicy dróg oraz chodników będą mogli czuć się bezpieczniej. Produkt charakteryzuje się bardzo wysoką skutecznością i długotrwałym działaniem.

Parametry:
działanie: do -15 °C
granulacja: 0,2 - 4 mm
antyzbrylacz: min. 20 mg/kg
barwa: od białej do szarej
NaCl - ok. 95%
H2O: max. 3%

 

SÓL DROGOWA Jaworzno WORKI

Jaką ilość soli drogowej można zamówić z Jaworzna?

Sól drogowa z Jaworzna jest sprzedawana w określonych ilościach. Nasza firma przyjmuje i realizuje zamówienia na 250, 500 oraz 1000 kg mieszanki. Sól drogowa jest pakowana w praktyczne i szczelne worki o pojemności 25 kg. Dzięki takim opakowaniom można na bieżąco korzystać ze zgromadzonych zapasów, a także cieszyć się długotrwałą świeżością zawartości nieotwartych paczek. Skompletowane zamówienie jest układane na specjalnych paletach i odpowiednio zabezpieczane. Tak przygotowane zlecenie może zostać przetransportowane.


 

SÓL DROGOWA Jaworzno PALETA

Co zawiera sól drogowa JAWORZNO?

Oferowana przez nas mieszanka składa się w 95% z soli. Pozostałe 5% stanowią inne, równie ważne składniki, które zapewniają odpowiednie właściwości produktu. Dzięki wysokiej zawartości chlorku wapnia oraz chlorku magnezu, mieszanka może być z powodzeniem stosowana nawet przy temperaturze do -15°C. Sól drogowa z Jaworzna zawiera również antyzbrylacz w stężeniu 20mg/kg mieszanki, który zapobiega tworzeniu się zbitych grudek, a także zapewnia świeżość i odpowiednią sypkość produktu przez długi czas.

 

Gdzie można odebrać gotowe zamówienie z jaworzna?

Skompletowane zamówienie może zostać odebrane przez Państwa osobiście z naszego firmowego magazynu. Jest on zlokalizowany przy ulicy Suchodół 42 w Grębkowie. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy klient ma możliwość odwiedzenia województwa mazowieckiego lub przetransportowania tak dużej ilości towaru, dlatego sól drogowa z Jaworzna może również zostać dostarczona przez naszą firmę. Oferujemy transport na terenie całej Polski. Koszt dostawy jednej tony towaru wynosi od 100 do 200 złotych netto.


Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i dokonamy wstępnej wyceny zamówienia lub jego dostawy. Zapraszamy do współpracy!


 

SPRZEDAŻ SOLI DROGOWEJ Jaworzno

SÓL DROGOWA Jaworzno luzem

 

 

sól drogowa Jaworzno