SPRZEDAŻ SOLI DROGOWEJ W GRUDZIĄDZU

Sól drogowa z Grudziądza to wysokiej jakości produkt przeznaczony do zwalczania śliskości powierzchni spowodowanej gołoledzią, lodem lub śniegiem. Doskonale sprawdzi się na drogach, chodnikach, podjazdach oraz wielu innych utwardzonych podłożach. Mieszanka posiada w składzie chlorek wapnia oraz magnezu, dzięki czemu może być z powodzeniem stosowana nawet przy temperaturze do -15°. Ważnym składnikiem jest również antyzbrylacz, który zapobiega tworzeniu się grudek, a także zapewnia długotrwałą świeżość i sypkość produktu.

Parametry:
działanie: do -15 °C
granulacja: 0,2 - 4 mm
antyzbrylacz: min. 20 mg/kg
barwa: od białej do szarej
NaCl - ok. 95%
H2O: max. 3%

 

SÓL DROGOWA Grudziądz WORKI

Jaką ilość soli można zamówić do Grudziądza?

Oferowana przez naszą firmę mieszanka jest dystrybuowana w określonych ilościach. Przyjmujemy i realizujemy zamówienia na 250, 500 oraz 1000 kg soli drogowej. Takim ilościom odpowiada kolejno 10, 20 oraz 40 worków produktu o objętości 25 kg. Dzięki wygodnym i szczelnym opakowaniom mogą Państwo na bieżąco korzystać ze zgromadzonych zapasów, a także cieszyć się świeżością zawartości nieotwartych opakowań przez długi czas. Sól drogowa z Grudziądza jest odpowiednio układana na specjalnych paletach, dzięki czemu może zostać z łatwością załadowana i bezpiecznie przetransportowana.


 

SÓL DROGOWA Grudziądz PALETA

Jak działa sól drogowa GRUDZIĄDZ?

Sól drogowa z Grudziądza skutecznie i długotrwale zwalcza śliskość powierzchni. Po zetknięciu się mieszanki z podłożem zachodzi reakcja, w efekcie której powstaje trudno krzepnąca substancja. Ponadto, wygenerowana w trakcie reakcji energia rozbija marznące cząsteczki wody. Śliskość zostaje skutecznie zwalczona, a użytkownicy powierzchni mogą czuć się bezpieczniej.

 

Gdzie można odebrać gotowe zamówienie z Grudziądza?

Skompletowane zamówienie mogą odebrać Państwo osobiście z naszego magazynu. Jest on zlokalizowany przy ulicy Suchodół 42 w Grębkowie. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy klient ma możliwość przetransportowania tak dużej ilości towaru, dlatego sól drogowa z Grudziądza może również zostać dostarczona przez naszą firmę. Aby skorzystać z tej możliwości należy wskazać adres dostawy podczas składania zamówienia. Oferujemy transport na terenie całej Polski. Koszt dostawy jednej tony soli drogowej waha się między 100 a 200 złotych netto.


Zapraszamy do kontaktu! Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i dokonamy wstępnej wyceny zamówienia lub jego dostawy.


 

SPRZEDAŻ SOLI DROGOWEJ Grudziądz

SÓL DROGOWA Grudziądz luzem

 

 

sól drogowa Grudziądz