SÓL DROGOWA GORZÓW WIELKOPOLSKI - DO POSYPYWANIA NA DROGI

Sól drogowa z Gorzowa Wielkopolskiego to bardzo skuteczny produktu przeznaczony do zwalczania śliskości powierzchni spowodowanej gołoledzią, lodem oraz ubitym śniegiem. Doskonale sprawdzi się na drogach, chodnikach, podjazdach oraz wielu innych utwardzonych podłożach. Produkt charakteryzuje się długotrwałym i skutecznym działaniem. Wpływa na to między innymi niejednorodna granulacja mieszanki. Zawarte w niej cząsteczki soli występują w różnych wielkościach – od 0,2 do 4 mm. Zastosowanie soli drogowej pozwoli uniknąć wielu wypadków, więc użytkownicy powierzchni będą mogli czuć się bezpieczniej.

Parametry:
działanie: do -15 °C
granulacja: 0,2 - 4 mm
antyzbrylacz: min. 20 mg/kg
barwa: od białej do szarej
NaCl - ok. 95%
H2O: max. 3%

 

SÓL DROGOWA Gorzów Wielkopolski WORKI

Jaką ilość soli drogowej można kupić?

Nasza firma dystrybuuje sól drogową w określonych ilościach. Przyjmujemy i realizujemy zamówienia na 250, 500 oraz 1000 kg mieszanki. Sól drogowa z Gorzowa Wielkopolskiego jest pakowana w poręczne i szczelne worki o pojemności 25 kg. Dzięki takim opakowaniom można na bieżąco korzystać ze zgromadzonych zapasów, a także cieszyć się świeżością zawartości nieotwartych paczek przez długi czas. Skompletowane zamówienie jest odpowiednio układane na specjalnych paletach. Tak przygotowane zlecenie jest gotowe do bezpiecznego transportu.


 

SÓL DROGOWA Gorzów Wielkopolski PALETA

Co zawiera nasza sól drogowa z Gorzowa Wielkopolskiego?

Oferowana przez naszą firmę mieszanka w 95% składa się z soli. Pozostałe 5% to inne, równie ważne składniki zapewniające odpowiednie właściwości produktu. Duża zawartość chlorku wapnia oraz magnezu zapewnia skuteczność mieszanki nawet przy temperaturze do -15°C. Sól drogowa z Gorzowa Wielkopolskiego posiada również antyzbrylacz w stężeniu 20 mg/kg produktu. Dzięki niemu mieszanka nie tworzy zbitych grudek, a także pozostaje świeża i sypka przez długi czas.

 

Gdzie odebrać sól drogową GORZÓW WIELKOPOLSKI?

Skompletowane zamówienie może zostać odebrane przez Państwa osobiście. Punkt wydawania palet znajduje się w naszym firmowym magazynie, który jest zlokalizowany przy ulicy Suchodół 42 w Grębkowie. Wiemy, że nie każdy klient ma możliwość przetransportowania tak dużej ilości towaru, dlatego sól drogowa z Gorzowa Wielkopolskiego może również zostać dostarczona przez naszą firmę. Oferujemy transport na terenie całej Polski. Koszt dostawy jednej tony mieszanki wynosi od 100 do 200 złotych netto.


Zapraszamy do kontaktu i współpracy!


 

SPRZEDAŻ SOLI DROGOWEJ Gorzów Wielkopolski

SÓL DROGOWA Gorzów Wielkopolski luzem

 

 

sól drogowa Gorzów Wielkopolski