CHLOREK SODU - SÓL DROGOWA GLIWICE - OFERUJEMY LUZEM I WORKOWANĄ

Oferowana przez naszą firmę sól drogowa z Gliwic to wysokiej jakości produkt przeznaczony do zwalczania śliskości utwardzonych powierzchni. Mieszanka w niemal 95-ciu procentach składa się z czystej soli. Pozostałe 5% to inne istotne składniki zapewniające odpowiednie właściwości produktu. Należy do nich między innymi antyzbrylacz. Dzięki niemu nasza mieszanka nie tworzy zbitych grudek, a także pozostaje świeża i sypka przez bardzo długi czas. Produkt charakteryzuje się niejednorodną granulacją, która wpływa na jego wysoką skuteczność oraz długotrwałe działanie.

Parametry:
działanie: do -15 °C
granulacja: 0,2 - 4 mm
antyzbrylacz: min. 20 mg/kg
barwa: od białej do szarej
NaCl - ok. 95%
H2O: max. 3%

 

SÓL DROGOWA Gliwice WORKI

Jaką ilość soli Drogowej można zamówić do gliwic?

Nasza firma przyjmuje i realizuje zamówienia na 250, 500 oraz 1000 kg soli drogowej. Takim ilościom odpowiada kolejno 10, 20 oraz 40 worków produktu o wadze 25 kg. Wygodne i praktyczne opakowania umożliwiają bieżące korzystanie z zapasów, a tym samym zachowanie świeżości zawartości nieotwartych paczek przez długi czas. Sól drogowa z Gliwic jest w odpowiedni sposób układana na specjalnych paletach. Dzięki temu może być w łatwy sposób załadowana i przetransportowana.


 

SÓL DROGOWA Gliwice PALETA

Gdzie warto stosować sól drogową z gliwic?

Sól drogowa z Gliwic może być stosowana na wielu różnych utwardzonych powierzchniach. Doskonale sprawdzi się między innymi na drogach, chodnikach oraz podjazdach. Z powodzeniem można stosować ją na podłożach pokrytych gołoledzią, lodem oraz śniegiem. Dzięki wysokiemu stężeniu chlorku wapnia oraz chlorku magnezu w mieszance, charakteryzuje się ona skutecznym działaniem nawet przy temperaturze do -15°C.

 

Gdzie odebrać sól drogową w gliwicach?

Skompletowane zamówienie może zostać odebrane przez Państwa osobiście. Punkt wydawania zabezpieczonych palet znajduje się przy ulicy Suchodół 42 w Grębkowie. Klienci, którzy nie mają możliwości przetransportowania tak dużej ilości towaru, mogą liczyć na naszą pomoc. Sól drogowa z Gliwic może zostać szybko i bezpiecznie dostarczona przez naszą firmę. Oferujemy transport na terenie całej Polski. Koszt dostawy jednej tony soli drogowej waha się między 100 a 200 złotych netto.


Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i dokonamy wstępnej wyceny zamówienia lub jego dostawy.


 

SPRZEDAŻ SOLI DROGOWEJ Gliwice

SÓL DROGOWA Gliwice luzem

 

 

sól drogowa Gliwice