SÓL DROGOWA GDYNIA - DO SYPANIA NA CHODNIKI I PODJAZDY

Sól drogowa to produkt stosowny do posypywania śliskich powierzchni. Działanie soli opiera się na tworzeniu trudno krzepliwej substancji i rozbijaniu łatwo zamarzających cząsteczek wody. Produkt oferowany przez naszą firmę ma bardzo wysoką jakość i spełnia wszelkie wymogi. Mieszanka składa się w 95% z soli, natomiast pozostałe 5% to niezbędne substancje zapewniające odpowiednie właściwości produktu. W składzie znajdziemy między innymi antyzbrylacz w stężeniu 20mg/kg, dzięki któremu sól nie będzie tworzyła zbitych grudek, a także będzie długotrwale sypka i świeża.

Parametry:
działanie: do -15 °C
granulacja: 0,2 - 4 mm
antyzbrylacz: min. 20 mg/kg
barwa: od białej do szarej
NaCl - ok. 95%
H2O: max. 3%

 

SÓL DROGOWA Gdynia WORKI

Jaką ilość soli drogowej można zamówić?

Sól drogowa w Gdyni jest dystrybuowana w określonych ilościach. Realizujemy zamówienia na 250, 500 oaz 1000 kg. Zakupiony produkt jest pakowany w wysokiej jakości worki o pojemności 25 kg. Taka objętość jest wygodna i praktyczna. Ponadto, worki są wyjątkowo szczelne, dzięki czemu zawartość nieotwartych opakowań pozostaje świeża przez bardzo długi czas. Gotowe zamówienie jest w odpowiedni sposób układne na specjalnych paletach. Po zabezpieczeniu ich, zamówienie jest gotowe do transportu.


 

SÓL DROGOWA Gdynia PALETA

Gdzie można stosować sól drogową?

Sól drogowa w Gdyni może być stosowana na wielu różnych powierzchniach. Doskonale sprawdzi się na drogach, chodnikach, podjazdach, a także innych utwardzonych podłożach. Nasz produkt skutecznie usuwa śliskość powierzchni spowodowaną nie tylko gołoledzią oraz lodem, ale także śniegiem. Zawarte w mieszance chlorek wapnia oraz chlorek magnezu sprawiają, że sól drogowa może być używana nawet przy temperaturach do -15°C.

 

Gdzie można odebrać sól drogową GDYNIA?

Nasza firma oferuje możliwość odbioru osobistego gotowego zamówienia lub dostawę pod wskazany wcześniej adres. Sól drogowa w Gdyni jest wydawana z firmowego magazynu zlokalizowanego przy ulicy Suchodół 42 w Grębkowie. W przypadku wyboru dostawy pod wskazany adres, informujemy o przewidywanym terminie realizacji tej usługi. Zapewniamy transport skompletowanych zamówień na terenie całej Polski. Koszt dostawy jednej tony soli wynosi od 100 do 200 złotych netto.


Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i dokonamy wstępnej wyceny zamówienia.


 

SPRZEDAŻ SOLI DROGOWEJ Gdynia

SÓL DROGOWA Gdynia luzem

 

 

sól drogowa Gdynia