SÓL DROGOWA GDAŃSK - WORKJOWANA PO 25 KG

Sól drogowa w Gdańsku to wysokiej jakości produkt oferowany przez naszą firmę. Wykorzystuje się ją do zwalczania śliskości utwardzonych powierzchni. Gotowa mieszanka spełnia wszystkie normy dotyczące zawartości poszczególnych składników. Mieszanka składa się w 95% z czystej soli, natomiast pozostałe 5% to niezbędne substancje zapewniające odpowiednie właściwości produktu. Niejednorodna granulacja zapewnia skuteczne i długotrwałe działanie, natomiast obecny w mieszance antyzbrylacz powoduje, że jest on sypka i nie tworzy zbitych grudek. Sól przez długi czas pozostaje świeża i skuteczna.

Parametry:
działanie: do -15 °C
granulacja: 0,2 - 4 mm
antyzbrylacz: min. 20 mg/kg
barwa: od białej do szarej
NaCl - ok. 95%
H2O: max. 3%

 

SÓL DROGOWA Gdańsk WORKI

Jaką ilość soli drogowej można zamówić?

Sól drogowa w Gdańsku jest sprzedawana w określonych ilościach. Przyjmujemy zamówienia na 250, 500 lub 1000 kg produktu. Mimo, że są to duże ilości, sól pakowana jest w worki o pojemności 25 kg, dzięki czemu nieodpakowane paczki na długo zachowują świeżość. Całe zamówienie jest w odpowiedni sposób układane na specjalnych paletach, co zapewnia bezpieczny i wygodny transport.


 

SÓL DROGOWA Gdańsk PALETA

Jak działa sól drogowa?

Sól drogowa w Gdańsku często jest niezbędna w zimowych miesiącach. Doskonale sprawdza się na drogach, chodnikach oraz innych utwardzonych powierzchniach. Po rozsypaniu produktu na podłożu, sól oddziałuje na gołoledź, lód lub śnieg, tworząc trudno krzepliwy roztwór. Powstała substancja nie zamarza, dzięki czemu śliskość powierzchni zostaje zlikwidowana. Dzięki obecności chlorku wapnia oraz magnezu w mieszance, proces ten może zostać skutecznie przeprowadzony nawet przy temperaturze -15°C.

 

Gdzie można odebrać zmówienie?

Po skompletowaniu zamówienia, sól drogowa w Gdańsku może zostać przez Państwa odebrana z naszego magazynu. Znajduje się on przy ulicy Suchodół 42 w Grębkowie. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że niektórzy klienci nie posiadają odpowiedniego środka transportu lub odbiór jest dla nich z innego powodu problematyczny. By temu zaradzić, oferujemy również dowóz zamówionego towaru pod wskazany adres. Transportujemy sól na terenie całej Polski. Koszt dowozu jednej tony produktu wynosi od 100 do 200 złotych netto.


Zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i chętnie pomożemy podczas składania zamówienia.


 

SPRZEDAŻ SOLI DROGOWEJ Gdańsk

SÓL DROGOWA Gdańsk luzem

 

 

sól drogowa Gdańsk