SÓL DROGOWA ELBLĄG - NAJLEPSZA NA ŚLISKIE PODJAZDY

Sól drogowa z Elbląga to wysokiej jakości produkt przeznaczony do eliminowania śliskości powierzchni. Nasz produkt charakteryzuje się skutecznym i długotrwałym działaniem, dzięki czemu użytkownicy podłoży będą mogli czuć się bezpieczniej. Zawarty w mieszance antyzbrylacz zapobiega tworzeniu się zbitych grudek, a także zapewnia świeżość i sypkość przez długi czas. Oferowana przez nas mieszanka charakteryzuje się niejednorodną granulacją – cząsteczki soli występują w różnych wielkościach, od 0,2 do 4 mm.

Parametry:
działanie: do -15 °C
granulacja: 0,2 - 4 mm
antyzbrylacz: min. 20 mg/kg
barwa: od białej do szarej
NaCl - ok. 95%
H2O: max. 3%

 

SÓL DROGOWA Elbląg WORKI

Jaką ilość soli drogowej można zamówić w Elblągu?

Sól drogowa z Elbląga jest sprzedawana w określonych ilościach. Nasza firma przyjmuje i realizuje zamówienia na 250, 500 oraz 1000 kg mieszanki. Takim ilościom odpowiada kolejno 10, 20 lub 40 worków soli o objętości 25 kg. Zastosowanie mniejszych opakowań pozwala na bieżąco korzystać ze zgromadzonych zapasów, a tym samym zachować świeżość zawartości nieotwartych worków na długo. Po skompletowaniu, zamówienie zostaje odpowiednio ułożone na palecie i zabezpieczone. Tak przygotowane zlecenie może wyruszyć w drogę.


 

SÓL DROGOWA Elbląg PALETA

Gdzie może być stosowana sól drogowa ELBLĄG?

Oferowana przez naszą firmę sól drogowa z Elbląga może być z powodzeniem stosowana na wielu różnych utwardzonych powierzchniach. Produkt skutecznie zwalczy śliskość dróg, chodników oraz podjazdów. Mieszanka może być stosowana również niezależnie od tego czy śliskość została spowodowana gołoledzią, lodem czy ubitym śniegiem. Dzięki wysokiej zawartości chlorku wapnia oraz chlorku magnezu, sól drogowa będzie skuteczna nawet przy temperaturze do -15°C.

 

Gdzie można odebrać gotowe zamówienie?

Skompletowana i odpowiednio zapakowana sól drogowa z Elbląga mogą odebrać Państwo osobiście z naszego magazynu. Jest on zlokalizowany przy ulicy Suchodół 42 w Grębkowie. Klienci, którzy nie mają możliwości przetransportowania tak dużej ilości towaru, mogą liczyć naszą pomoc. Oferujemy dostawę soli na terenie całej Polski. Koszt transportu jednej tony mieszanki wynosi od 100 do 200 złotych i jest zależna między innymi od odległości jaką należy pokonać, aby dotrzeć pod wskazany w zamówieniu adres.


Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. Zapraszamy do kontaktu i współpracy!


 

SPRZEDAŻ SOLI DROGOWEJ Elbląg

SÓL DROGOWA Elbląg luzem

 

 

sól drogowa Elbląg