PRODUCENT SOLI DROGOWEJ W DĄBROWIE GÓNICZEJ

Sól drogowa z Dąbrowy Górniczej to wysokiej jakości produkt przeznaczony do zwalczania śliskości powierzchni spowodowanej gołoledzią, lodem oraz ubitym śniegiem. Doskonale poradzi sobie na drogach, chodnikach, podjazdach oraz wielu innych utwardzonych powierzchniach. Dzięki wysokiej zawartości chlorku wapnia oraz chlorku magnezu, produkt może być z powodzeniem stosowany nawet przy temperaturze do -15°C. Sól drogowa z Dąbrowy Górniczej posiada w swoim składzie antyzbrylacz, który zapobiega tworzeniu się grudek, a także zapewnia długotrwałą świeżość i sypkość produktu.

Parametry:
działanie: do -15 °C
granulacja: 0,2 - 4 mm
antyzbrylacz: min. 20 mg/kg
barwa: od białej do szarej
NaCl - ok. 95%
H2O: max. 3%

 

SÓL DROGOWA Dąbrowa Górnicza WORKI

Jaką ilość soli drogowej można zamówić?

Sól drogowa z Dąbrowy Górniczej jest pakowana w szczelne worki o pojemności 25 kg, dzięki czemu można na bieżąco korzystać ze zgromadzonych zapasów, a także cieszyć się długotrwałą świeżością zawartości nieotwartych opakowań. Nasza firma przyjmuje zamówienia na 250, 500 oraz 1000 kg soli. Takim ilościom opowiada kolejno 10, 20 oraz 40 worków mieszanki. Skompletowane zamówienie jest w odpowiedni sposób układane na specjalnych paletach. Pozwala to na wygodny i łatwy załadunek, a także bezpieczny transport.


 

SÓL DROGOWA Dąbrowa Górnicza PALETA

Jak działa sól drogowa DĄBROWA GÓRNICZA?

Oferowana przez naszą firmę mieszanka soli drogowej charakteryzuje się wysoką skutecznością i długotrwałym działaniem. Po posypaniu podłoża solą, zachodzi reakcja, podczas której powstaje substancja o bardzo niskiej temperaturze krzepnięcia. Ponadto, wygenerowana podczas reakcji energia rozsadza łatwo marznące cząsteczki wody. Dzięki temu podłoże przestaje być śliskie, a jego użytkownicy mogą czuć się bezpieczniej.

 

Gdzie można odebrać gotowe zamówienie?

Skompletowane i odpowiednio zapakowane zamówienie mogą odebrać Państwo osobiście. Punkt wydawania palet znajduje się w naszym firmowym magazynie. Jest on zlokalizowany przy ulicy Suchodół 42 w Grębkowie. Sól drogowa z Dąbrowy Górniczej może również zostać dostarczona do Państwa przez naszą firmę. Jedyne co należy zrobić to wskazać adres dostawy podczas składania zamówienia. Oferujemy transport na terenie całej Polski. Koszt dostawy jednej tony mieszanki waha się między 100 a 200 złotych netto.


Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania i fachowo doradzimy podczas składania zamówienia.


 

SPRZEDAŻ SOLI DROGOWEJ Dąbrowa Górnicza

SÓL DROGOWA Dąbrowa Górnicza luzem

 

 

sól drogowa Dąbrowa Górnicza