SPRZEDAŻ SOLI DROGOWEJ W CZĘSTOCHOWIE - WORKI 25 KG

Sól drogowa oferowana przez naszą firmę to najwyższej jakości produkt do zwalczania śliskości powierzchni. Z powodzeniem może być wykorzystywana na wszystkich utwardzonych powierzchniach. Sól doskonale poradzi sobie z gołoledzią, lodem oraz śniegiem. Zawarte w mieszance chlorek wapnia oraz chlorek magnezu zapewniają jej wysoką skuteczność nawet przy temperaturze do -15°C. Bardzo istotnym składnikiem jest również antyzbrylacz w stężeniu 20mg/kg, który zapewnia długotrwałą sypkość i świeżość produktu.

Parametry:
działanie: do -15 °C
granulacja: 0,2 - 4 mm
antyzbrylacz: min. 20 mg/kg
barwa: od białej do szarej
NaCl - ok. 95%
H2O: max. 3%

 

SÓL DROGOWA Częstochowa WORKI

Jaką ilość soli drogowej można zamówić?

Sól drogowa w Częstochowie jest pakowana w wygodne i praktyczne worki o pojemności 25 kg. Taka objętość pozwala na bieżące wykorzystywanie produktu, a tym samym zachowanie długotrwałej świeżości wartości nieotwartych opakowań. Przyjmujemy i realizujemy zamówienia na 250, 500 oraz 1000 kg, czyli kolejno na 10, 20 lub 40 worków soli drogowej. Gotowe zamówienie jest w odpowiedni sposób układane na specjalnych paletach, co zapewnia wygodny i przede wszystkim bezpieczny zakupionego towaru.


 

SÓL DROGOWA Częstochowa PALETA

Dlaczego warto kupić sól drogową?

Sól drogowa w Częstochowie jest wręcz niezbędna podczas zimowych miesięcy. Dzięki niej z łatwością można utrzymać odpowiedni stan utwardzonych podłoży. Regularne posypywanie produktem skutecznie zwalczy śliskość powierzchni, takich jak drogi czy chodniki. Sól drogowa może być stosowana w miejscach publicznych, jak i na prywatnych posesjach. Dzięki temu znacznie zmniejszy się ryzyko kolizji oraz wypadków. Bardziej bezpieczni będą również użytkownicy publicznych i prywatnych chodników.

 

Czy sól drogowa CZĘSTOCHOWA jest dostarczana przez naszą firmę?

Skompletowane zamówienie może zostać dostarczone przez naszą firmę. Jedyne co należy robić to wskazać adres dostawy podczas składania zamówienia w naszym sklepie. Oferujemy transport na terenie całej Polski. Koszt dostawy jednej tony soli drogowej waha się między 100 a 200 złotych netto. Sól drogowa w Częstochowie może zostać również odebrana przez Państwa osobiście. Punkt wydawania gotowych zamówień znajduje się w magazynie zlokalizowanym przy ulicy Suchodół 42 w Grębkowie.


Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i fachowo doradzimy podczas składania zamówienia.


 

SPRZEDAŻ SOLI DROGOWEJ Częstochowa

SÓL DROGOWA Częstochowa luzem

 

 

sól drogowa Częstochowa