SÓL DROGOWA CHORZÓW - W WORKACH PO 25 KG

Sól drogowa z Chorzowa to wysokiej jakości produkt przeznaczony do zwalczania śliskości wielu powierzchni. Oferowana przez nas mieszanka składa się w 95% z soli. Pozostałe 5% stanowią inne, równie ważne składniki, którym produkt zawdzięcza swoje właściwości. Sól drogowa zawiera między innymi antyzbrylacz w stężeniu 20mg/kg produktu. Dzięki niemu sól nie tworzy zbitych grudek, a także pozostaje świeża i odpowiednio sypka przez długi czas. Mieszanka charakteryzuje się wysoką skutecznością i długotrwałym działaniem. Produkt występuje w postaci niejednorodnych cząsteczek.

Parametry:
działanie: do -15 °C
granulacja: 0,2 - 4 mm
antyzbrylacz: min. 20 mg/kg
barwa: od białej do szarej
NaCl - ok. 95%
H2O: max. 3%

 

SÓL DROGOWA Chorzów WORKI

Jaką ilość soli można zamówić do chorzowa?

Sól drogowa z Chorzowa jest dystrybuowana w określonych ilościach. Nasza firma przyjmuje i realizuje zamówienia na 250, 500 oraz 1000 kg mieszanki. Aby mogli Państwo wygodnie korzystać ze zgromadzonych zapasów i cieszyć się długotrwałą świeżością nieotwartych opakowań, sól drogowa jest pakowana w szczelne worki o pojemności 25 kg. Tak więc, każdemu zamówieniu odpowiada kolejno 10, 20 lub 40 worków soli. Skompletowane zlecenie jest odpowiednio układane na specjalnych paletach, dzięki czemu może zostać z łatwością załadowane oraz przetransportowane.


 

SÓL DROGOWA Chorzów PALETA

Gdzie można zastosować sól drogową z Chorzowa?

Oferowana przez naszą firmę mieszanka jest przeznaczona do zwalczania śliskości powierzchni spowodowanej gołoledzią, lodem lub ubitym śniegiem. Sól drogowa z Chorzowa doskonale sprawdzi się na drogach, chodnikach, podjazdach oraz wielu innych utwardzonych podłożach. Dzięki wysokiej zawartości chlorku wapnia oraz chlorku magnezu, mieszanka może być z powodzeniem stosowana nawet przy niskich temperaturach – aż do -15°C.

 

Czy sól drogowa CHORZÓW jest dostarczana?

Nasza firma oferuje szybki i bezpieczny transport zamówień na terenie całej Polski. Koszt dostawy jednej tony soli drogowej wynosi od 100 do 200 złotych. Aby skorzystać z tej możliwości, należy podać adres dostawy podczas składania zamówienia. Skompletowane zlecenie może również zostać odebrane przez Państwa osobiście. Punkt wydawania palet znajduje się w naszym firmowym magazynie, który jest zlokalizowany przy ulicy Suchodół 42 w Grębkowie.


W razie jakichkolwiek pytań, chętnie na nie odpowiemy. Zapraszamy do kontaktu i współpracy!


 

SPRZEDAŻ SOLI DROGOWEJ Chorzów

SÓL DROGOWA Chorzów luzem

 

 

sól drogowa Chorzów