SÓL DROGOWA Z ANTYZBRYLACZEM W BYTOMIU

Sól drogowa z Bytomia jest zalecana szczególnie zimą. Jej użycie pozwoli szybko i skutecznie pozbyć się śliskości utwardzonych powierzchni, takich jak drogi, chodniki czy podjazdy. W skład mieszanki wchodzi chlorek wapnia oraz chlorek magnezu, dzięki czemu sól  może być z powodzeniem stosowana nawet przy temperaturze do -15°C. Ponadto, mieszanka zawiera również antyzbrylacz. Dzięki niemu sól drogowa nie tworzy zbitych grudek, a także pozostaje długotrwale świeża i sypka.

Parametry:
działanie: do -15 °C
granulacja: 0,2 - 4 mm
antyzbrylacz: min. 20 mg/kg
barwa: od białej do szarej
NaCl - ok. 95%
H2O: max. 3%

 

SÓL DROGOWA Bytom WORKI

Jaką ilość soli można kupić w Bytomiu?

Sól drogowa z Bytomia jest sprzedawana w określonych ilościach. Nasza firma przyjmuje i realizuje zamówienia na 250, 500 oraz 1000 kg mieszanki. Takim ilościom odpowiada kolejno 10, 20 oraz 40 worków soli o objętości 25 kg. Taki sposób pakowania pozwala na bieżące korzystanie ze zgromadzonych zapasów, a także zachowanie świeżości zwartości nieotwartych paczek przez długi czas. Skompletowane zamówienie jest odpowiednio układane na specjalnych paletach i zabezpieczane. Tak przygotowane zlecenie jest gotowe do transportu.


 

SÓL DROGOWA Bytom PALETA

Jak działa sól drogowa z bytomia?

Oferowana przez nas sól drogowa z Bytomia skutecznie i długotrwale zwalcza śliskość powierzchni. Dzieje się tak, ponieważ po zetknięciu się mieszanki z podłożem pokrytym gołoledzią, lodem lub śniegiem zachodzi reakcja, w efekcie której powstaje substancja o niskiej temperaturze krzepnięcia. Ponadto, wygenerowana energia rozbija marznące cząsteczki wody. Dzięki temu śliskość zostaje skutecznie wyeliminowana, a użytkownicy dróg, chodników oraz innych powierzchni mogą czuć się bezpieczniej.

 

Gdzie można odebrać skompletowane zamówienie w bytomiu?

Gotowe i odpowiednio zapakowane zamówienie może zostać odebrane przez Państwa osobiście z naszego magazynu. Jest on zlokalizowany przy ulicy Suchodół 42 w Grębkowie. Klienci, którzy nie mogą odwiedzić punktu wydawania palet zawierających sól drogową z Bytomia lub nie mają możliwości przetransportowania tak dużych ilości produktu, mogą liczyć na naszą pomoc. Nasz firma oferuje dostawę na terenie całej Polski. Koszt transportu jednej tony mieszanki waha się między 100 a 200 złotych netto.


Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania i fachowo doradzimy podczas składania zamówienia.


 

SPRZEDAŻ SOLI DROGOWEJ Bytom

SÓL DROGOWA Bytom luzem

 

 

sól drogowa Bytom