GDZIE KUPIĆ SÓL DROGOWĄ W BYDGOSZCZY? NAJLEPIEJ W NASZEJ FIRMIE!

Sól drogowa oferowana przez naszą firmę to wysokiej jakości produkt eliminujący śliskość powierzchni. Odpowiednio dobrana granulacja oraz składniki sprawiają, że produkt jest skuteczny i działa przez długi czas. Zawarte w mieszance chlorki wapnia oraz magnezu pozwalają na likwidowanie śliskości powierzchni nawet przy temperaturze -15°C. Sól drogowa w Bydgoszczy w swoim składzie posiada również antyzbrylacz, który przeciwdziała tworzeniu się zbitych grudek oraz zapewnia doskonałą sypkość produktu. Stosowanie soli pozwala na skuteczne pozbycie się śliskiej warstwy, a tym samym na znaczne zwiększenie bezpieczeństwa użytkowników dróg, chodników oraz innych utwardzonych podłoży.

Parametry:
działanie: do -15 °C
granulacja: 0,2 - 4 mm
antyzbrylacz: min. 20 mg/kg
barwa: od białej do szarej
NaCl - ok. 95%
H2O: max. 3%

 

SÓL DROGOWA Bydgoszcz WORKI

Jaką ilość produktu można zakupić?

Sól drogowa w Bydgoszczy jest dystrybuowana w określonych ilościach. Przyjmujemy i realizujemy zamówienia na 250, 500 oraz 1000 kg. Całe zamówienie jest pakowane w worki o pojemności 25 kg i układane na specjalnych paletach. Dzięki temu może być w bezpieczny sposób przetransportowane. Ponadto, 25-kilogramowa pojemność worków jest bardzo praktyczna i zapewnia długotrwałą świeżość zawartości nieodpakowanych paczek.


 

SÓL DROGOWA Bydgoszcz PALETA

Jak działa sól drogowa BYDGOSZCZ?

Sól drogowa w Bydgoszczy jest stosowana na śliskich powierzchniach pokrytych gołoledzią, lodem lub śniegiem. Na posypanym solą podłożu zachodzi reakcja, podczas której powstaje roztwór charakteryzujący się bardzo niską krzepliwością. W trakcie tego procesu zostają rozbite również łatwo zamarzające cząsteczki wody. Dużo niższa od temperatura zamarzania powoduje, że substancja nie lodowacieje, a tym samym śliskość powierzchni zostaje skutecznie zlikwidowana.

 

Gdzie można odebrać gotowe zamówienie?

Skompletowane zamówienie może zostać odebrane przez Państwa osobiście pod wskazanym adresem. Punkt wydawania palet znajduje się w naszym magazynie zlokalizowanym przy ulicy Suchodół 42 w Grębkowie. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie dla każdego klienta jest to wygodne rozwiązanie, dlatego oferujemy również dowóz towaru pod wskazany adres. Transportujemy sól na terenie całej Polski. Koszt dostawy jednej tony soli waha się pomiędzy 100 a 200 złotych netto.


Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania, rozwiejemy wszelkie wątpliwości i fachowo doradzimy podczas składania zamówienia.


 

SPRZEDAŻ SOLI DROGOWEJ Bydgoszcz

SÓL DROGOWA Bydgoszcz luzem

 

 

sól drogowa Bydgoszcz