SÓL DROGOWA BIELSKO BIAŁA - OFERUJEMY LUZEM I WORKOWANĄ

Oferowana przez naszą firmę sól drogowa to wysokiej jakości produkt przeznaczony do eliminowania śliskości powierzchni. Mieszanka, oprócz soli, zawiera również chlorek wapnia oraz magnezu, dzięki czemu może być stosowana nawet w niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Producent zapewnia skuteczne działanie do temperatury -15°C. Sól drogowa zawiera również antyzbrylacz. Dzięki niemu produkt nie tworzy zbitych grudek, a także pozostaje długotrwale świeży i sypki. Na skuteczność naszej mieszanki wpływa również jej niejednorodna granulacja. Cząsteczki soli występują w różnych wielkościach – od 0,2 do 4 mm.

Parametry:
działanie: do -15 °C
granulacja: 0,2 - 4 mm
antyzbrylacz: min. 20 mg/kg
barwa: od białej do szarej
NaCl - ok. 95%
H2O: max. 3%

 

SÓL DROGOWA Bielsko Biała WORKI

Jaką ilość soli drogowej można zamówić?

Nasza firma przyjmuje i realizuje zamówienia na 250, 500 oraz 1000 kg mieszanki. Sól drogowa Bielsko-Biała jest pakowana w worki o pojemności 25 kg, a więc skompletowane zamówienie składa się kolejno z 10, 20 lub 40 opakowań produktu. W trosce o naszych klientów i ich satysfakcję z zakupów, zamówienia w odpowiedni sposób układamy na specjalnych paletach. Dzięki temu zabiegowi, sól drogowa może zostać w łatwy sposób załadowana i bezpiecznie przetransportowana.


 

SÓL DROGOWA Bielsko Biała PALETA

Gdzie warto zastosować sól drogową?

Sól drogowa Bielsko-Biała może być z powodzeniem stosowana na wielu utwardzonych powierzchniach. Doskonale sprawdzi się na drogach, chodnikach oraz podjazdach. Zastosowanie mieszanki z solą drogową, pozwoli skutecznie i długotrwale zwalczyć śliskość spowodowaną nie tylko gołoledzią i lodem, ale także ubitym śniegiem. Dzięki temu użytkownicy posypanych podłoży będą mniej narażeni na wypadki, a tym samym bardziej bezpieczni.

 

Gdzie można odebrać sól drogową BIELSKO-BIAŁA?

Skompletowane zamówienie może zostać odebrane przez Państwa osobiście. Punkt wydawania palet znajduje się w naszym magazynie, który jest zlokalizowany przy ulicy Suchodół 42 w Grębkowie. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy klient ma możliwość odwiedzenia województwa mazowieckiego lub przetransportowania tak dużej ilości towaru, dlatego sól drogowa Bielsko-Biała może również zostać dostarczona przez naszą firmę. Oferujemy transport na terenie całej Polski. Koszt dostawy jednej tony soli wynosi od 100 do 200 złotych netto.


Zapraszamy do współpracy!


 

SPRZEDAŻ SOLI DROGOWEJ Bielsko Biała

SÓL DROGOWA Bielsko Biała luzem

 

 

sól drogowa Bielsko Biała