SÓL DROGOWA BIAŁYSTOK - LUZEM I WORKOWANA

Mieszanka zwana solą drogową jest stosowana w celu zwalczania śliskości powierzchni spowodowanej niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Sól doskonale radzi sobie na podłożach pokrytych gołoledzią, lodem, a także śniegiem. Dzięki wykorzystaniu chlorków wapnia oraz magnezu produkt może być z powodzeniem stosowany nawet przy temperaturze do -15°C. Dodatkowym, ale wyjątkowo istotnym składnikiem mieszanki, jest antyzbrylacz w stężeniu minimum 20mg/kilogram soli. Dzięki niemu produkt nie tworzy zbitych grudek i przez długi czas zachowuje sypkość.

Parametry:
działanie: do -15 °C
granulacja: 0,2 - 4 mm
antyzbrylacz: min. 20 mg/kg
barwa: od białej do szarej
NaCl - ok. 95%
H2O: max. 3%

 

SÓL DROGOWA Białystok WORKI

Ile soli drogowej można zamówić?

Sól drogowa w Białymstoku jest sprzedawana na specjalnych paletach, których pakowność wynosi kolejno 250, 500 oraz 1000 kg. Na każdej z palet mieści się od 10 do 40 worków soli drogowej o masie 25 kilogramów. Taki podział dużych zamówień jest bardzo istotny, ponieważ pozwala na długotrwałe zachowanie świeżości zawartości opakowań, które nie zostały jeszcze otwarte. Odpowiednie ułożenie zamówienia pozwala z kolei na wygodny i bezpieczny transport produktu.


 

SÓL DROGOWA Białystok PALETA

Dlaczego warto zakupić sól drogową BIAŁYSTOK?

Sól drogowa w Białymstoku jest szczególnie polecana zimą. Zaleca się posypywanie nią śliskich, oblodzonych powierzchni, takich jak drogi, chodniki oraz inne utwardzone podłoża. W trakcie zetknięcia z podłożem, sól powoduje powstanie roztworu o dużo niższej od wody temperaturze krzepnięcia. Dzięki temu nie zamarza, a powierzchnia przestaje być śliska. Zabieg ten zmniejsza liczbę kolizji, a także nieszczęśliwych wypadków. Tak przygotowane podłoże zapewnia odpowiednie bezpieczeństwo użytkownikom dróg, chodników oraz innych powierzchni.

 

W jaki sposób dostarczany jest zamówiony towar?

Sól drogowa w Białymstoku może zostać dostarczona przez naszą firmę pod wskazany przez Państwa adres. Oferujemy transport zamówień na terenie całej Polski. Koszt dostawy jednej tony soli drogowej wynosi od 100 do 200 złotych netto. Istnieje również możliwość odbioru osobistego skompletowanego zamówienia. Magazyn, z którego wydawane są palety znajduje się przy ulicy Suchodół 42 w Grębkowie. Sposób dostawy lub odbioru wybiorą Państwo podczas składania zamówienia.


Zapraszamy do kontaktu. Chętnie doradzimy i odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.


 

SPRZEDAŻ SOLI DROGOWEJ Białystok

SÓL DROGOWA Białystok luzem

 

 

sól drogowa Białystok