WORKOWANY CHLOREK MAGNEZU DO ROZPUSZCZANIA ZALEGAJĄCEGO LODU WE WROCŁAWIU

Chlorek magnezu oferowany przez naszą firmę to wysokiej jakości produkt stosowany głównie zimą. Mieszanka charakteryzuje się bardzo skutecznym działaniem. Duże stężenie składnika w mieszance wpływa na jej silne właściwości. Dzięki temu może być stosowana nawet przy temperaturze do -60°C. Mimo to nie niszczy posypanych nią powierzchni. Warto wspomnieć również, że produkt jest przyjazny dla środowiska, a jego użytkownicy nie są narażeni na podrażnienia skóry.

Parametry:
Barwa: Biała
granulacja: Płatki 1-20 mm
MgCl2 - ok. 47%
H2O: max. 3%

 

chlorek magnezu Wrocław worki

Jaką ilość chlorku można zamówić?

Chlorek magnezu z Wrocławia jest dystrybuowany w specjalnych, szczelnych workach o pojemności 25 kg. Nasza firma realizuje zamówienia na 250, 500 oraz 1000 kg tego produktu. Takim ilościom odpowiada więc kolejno 10, 20 lub 40 worków mieszanki. Aby produkt mógł być bezpiecznie i wygodnie przetransportowany, opakowania chlorku magnezu są układane na specjalnych paletach. Znacznie ułatwiają one załadunek i późniejsze przechowywanie produktu.


 

chlorek magnezu Wrocław palety

Gdzie można wykorzystać chlorek magnezu z Wrocławia?

Mieszanka oferowana przez naszą firmę, czyli chlorek magnezu z Wrocławia, może być stosowana na różnych powierzchniach i w różnych warunkach atmosferycznych. Doskonale sprawdzi się na drogach, chodnikach, podjazdach oraz wielu innych utwardzonych podłożach. Chlorek magnezu można wykorzystać zarówno podczas zwalczania śliskości powierzchni spowodowanej gołoledzią i lodem, jak i tej wywołanej przez śnieg. Produkt można stosować również na wybiegach dla koni. Takie zastosowanie nie tylko pozwoli na zlikwidowanie śliskości powierzchni zimą, ale także pomoże utrzymać odpowiedni poziom wilgoci podłoża latem.

 

Gdzie można odebrać skompletowane zamówienie?

Jak tylko zamówienie będzie gotowe i odpowiednio spakowane, będą mogli Państwo odebrać je osobiście. Punkt wydawania palet znajduje się w naszym firmowym magazynie. Jest on zlokalizowany przy ulicy Suchodół 42 w Grębkowie. Chlorek magnezu z Wrocławia może zostać również dostarczony pod wskazany adres przez firmę przewozową. Nasza firma oferuje szybki i bezpieczny transport na terenie całej Polski. Koszt dostawy jednej tony chlorku magnezu wynosi od 100 do 200 złotych netto.


Zapraszamy do kontaktu. Fachowo doradzimy i wstępnie wycenimy Państwa zamówienie.


 

chlorek magnezu Wrocław workowany

chlorek magnezu Wrocław

 

 

sprzedaż chlorku magnezu Wrocław