CHLOREK MAGNEZU DO ROZTAPIANIA ZALEGAJĄCEGO ŚNIEGU W WARSZAWIE

Chlorek magnezu to wysokiej jakości produkt stosowany przede wszystkim do zwalczania śliskości powierzchni. Skutecznie radzi sobie nie tylko z gołoledzią i lodem, ale także ze śniegiem. Mieszanka oferowana przez naszą firmę składa się w niemal 50% z czystego chlorku magnezu. Tak wysoka zawartość tej substancji powoduje, że produkt jest skuteczny nawet przy temperaturze do -60°C. Mimo pewnego i silnego działania, nasza mieszanka chlorku magnezu jest przyjazna dla środowiska. Ponadto, produkt nie niszczy posypywanych powierzchni i nie podrażnia skóry.

Parametry:
Barwa: Biała
granulacja: Płatki 1-20 mm
MgCl2 - ok. 47%
H2O: max. 3%

 

chlorek magnezu Warszawa worki

Jaką ilość chlorku można zakupić?

Chlorek magnezu w Warszawie jest sprzedawany w workach o pojemności 25 kg. Jest to wygodna objętość pozwalająca na bieżące wykorzystywanie chlorku oraz długotrwałe zachowanie świeżości zawartości nieotwartych jeszcze opakowań. Nasza firma przyjmuje i realizuje zamówienia na 250, 500 oraz 1000 kg chlorku magnezu. Takie ilości odpowiadają kolejno 10, 20 oraz 40 workom produktu. Po skompletowaniu zamówienia, towar zostaje w odpowiedni sposób ułożony na specjalnych paletach, dzięki czemu może zostać przetransportowany w sposób wygodny i przede wszystkim bezpieczny.


 

chlorek magnezu Warszawa palety

Jak stosować chlorek magnezu z Warszawy?

Chlorek magnezu w Warszawie jest przeznaczony przede wszystkim do zwalczania śliskości powierzchni. Doskonale sprawdzi się na drogach, chodnikach, podjazdach oraz wielu innych utwardzonych powierzchniach. Co ciekawe, chlorek może być stosowany również na wybiegach dla koni. Takie zastosowanie daje dodatkowe korzyści – oprócz zwalczania śliskości w zimie, chlorek zapewnia odpowiednią wilgoć podłoża latem.

 

Gdzie można odebrać gotowe zamówienie?

Skompletowane zamówienia mogą zostać odebrane przez Państwa osobiście. Punkt wydawania palet znajduje się w naszym firmowym magazynie. Jest on zlokalizowany przy ulicy Suchodół 42 w Grębkowie. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie każdy klient ma możliwość odwiedzić województwo mazowieckie, dlatego chlorek magnezu w Warszawie może również zostać dostarczony pod wskazany wcześniej adres. Oferujemy transport na terenie całej Polski. Koszt dowozu jednej tony produktu wynosi od 100 do 200 złotych netto.
Zapraszamy do kontaktu! Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.


 

chlorek magnezu Warszawa workowany

chlorek magnezu Warszawa

 

 

sprzedaż chlorku magnezu Warszawa