SPRZEDAŻ CHLORKU MAGNEZU W TORUNIU - WORKI 25 KG

Oferowany przez naszą firmę chlorek magnezu w Toruniu to wysokiej jakości produkt przeznaczony do zwalczania śliskości powierzchni spowodowanej gołoledzią, lodem lub śniegiem. Doskonale sprawdzi się na drogach, chodnikach oraz innych utwardzonych powierzchniach. Dzięki dużej zawartości chlorku magnezu, produkt może być z powodzeniem stosowany nawet przy -60°C. Mieszanka jest przyjazna dla środowiska, a także nie niszczy posypanych powierzchni i nie podrażnia skóry.

Parametry:
Barwa: Biała
granulacja: Płatki 1-20 mm
MgCl2 - ok. 47%
H2O: max. 3%

 

chlorek magnezu Toruń worki

Jakie ilości chlorku magnezu dostarczamy kurierem do torunia?

Nasza firma realizuje zamówienia na 250, 500 oraz 1000 kg mieszanki. Chlorek magnezu z Torunia jest pakowany w szczelne worki o pojemności 25 kg, dzięki czemu pozostaje długotrwale świeży. Skompletowane i zabezpieczone zamówienie jest gotowe do transportu.

Gdzie w toruniu moża odebrać chlorek magnezu?

Chlorek magnezu w Toruniu może zostać odebrany przez Państwa osobiście z naszego firmowego magazynu. Jest on zlokalizowany przy ulicy Suchodół 42 w Grębkowie. Oferujemy również dostawę zamówienia na terenie całej Polski. Koszt transportu jednej tony mieszanki wynosi od 100 do 200 złotych netto.
Zapraszamy do współpracy!


 

chlorek magnezu Toruń palety

chlorek magnezu Toruń workowany

chlorek magnezu Toruń

 

 

sprzedaż chlorku magnezu Toruń