ANTYLÓD CZYLI CHLOREK MAGNEZU W PŁTKACH ZE SZCZECINA

Mieszanka z chlorkiem magnezu oferowana przez naszą firmę jest wysokiej jakości produktem umożliwiającym skuteczne zwalczanie śliskości powierzchni. Może być stosowana na drogach, chodnikach, podjazdach, a także wielu innych utwardzonych podłożach. Produkt cechuje się silnym, skutecznym i długotrwałym działaniem. Mimo to mieszanka jest przyjazna dla środowiska i nie niszczy posypywanych nią powierzchni. Chlorek magnezu jest również bezpieczny dla użytkownika, ponieważ nie powoduje on podrażnień skóry.

Parametry:
Barwa: Biała
granulacja: Płatki 1-20 mm
MgCl2 - ok. 47%
H2O: max. 3%

 

chlorek magnezu Szczecin worki

Jaką ilość produktu można zamówić?

Oferowany przez naszą firmę chlorek magnezu w Szczecinie jest pakowany w worki o pojemności 25 kg wykonane ze szczelnego materiału. Taka forma pozwala na zachowanie sypkości i świeżości zakupionego produktu przez bardzo długi czas. Przyjmujemy i realizujemy zamówienia na 250, 500 oraz 1000 kg produktu, którym odpowiada kolejno 10, 20 lub 40 worków mieszanki. Aby produkt mógł być wygodnie oraz przede wszystkim bezpiecznie przetransportowany, skompletowane zamówienie w odpowiedni sposób układamy na specjalnych paletach.


 

chlorek magnezu Szczecin palety

Jakim działaniem charakteryzuje się chlorek magnezu SZCZECIN?

Chlorek magnezu w Szczecinie to silny produkt przeznaczony do zwalczania śliskości powierzchni. Doskonale radzi sobie nie tylko z gołoledzią i lodem, ale także śniegiem. Silne działanie produktu wynika z niemal 50-cio procentowej zawartości czystego chlorku magnezu w mieszance. Umożliwia to skuteczne działanie produktu nawet przy temperaturze do -60°C. Oprócz działania pozwalającego na wyeliminowanie śliskości powierzchni, chlorek magnezu pozwala również na zachowanie odpowiedniego poziomu wilgotności podłoża.

 

Gdzie można odebrać gotowe zamówienie?

Skompletowane zamówienie można odebrać osobiście. Punkt wydawania palet znajduje się w magazynie firmowym, który jest zlokalizowany przy ulicy Suchodół 42 w Grębkowie. Zapewne nie dla każdego klienta wizyta w województwie jest możliwa lub opłacalna, dlatego chlorek magnezu w Szczecinie może również zostać dostarczony przez naszą firmę. Oferujemy bezpieczny transport zamówień na terenie całej Polski. Koszt dostawy jednej tony chlorku waha się między 100 a 200 złotych netto.


Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i dokonamy wstępnej wyceny zamówienia.


 

chlorek magnezu Szczecin workowany

chlorek magnezu Szczecin

 

 

sprzedaż chlorku magnezu Szczecin