HURTOWA I DETALICZNA SPRZEDAŻ CHLORKU MAGNEZU W SOSNOWCU

Chlorek magnezu z Sosnowca jest przeznaczony do zwalczania śliskości powierzchni spowodowanej gołoledzią, lodem oraz śniegiem. Może być stosowany na drogach, chodnikach, podjazdach, a także wybiegach dla koni, których podłoże przestanie być śliskie zimą i będzie odpowiednio wilgotne latem. Dzięki dużej zawartości chlorku magnezu produkt jest skuteczny nawet przy temperaturze -60°.

Parametry:
Barwa: Biała
granulacja: Płatki 1-20 mm
MgCl2 - ok. 47%
H2O: max. 3%

 

chlorek magnezu Sosnowiec worki

Jaką ilość chlorku można zamówić do sosnowca?

Przyjmujemy zamówienia na 250, 500 oraz 1000 kg mieszanki. Chlorek magnezu do Sosnowca pakujemy w praktyczne i szczelne worki o pojemności, dzięki czemu można na bieżąco korzystać z zapasów i cieszyć się ich długotrwałą świeżością. Odpowiednio ułożone i zabezpieczone zamówienie jest gotowe do transportu.

Gdzie znajduje się punt odbioru w sosnowcu?

Skompletowane zamówienie mogą odebrać Państwo osobiście z naszego magazynu. Jest on zlokalizowany przy ulicy Suchodół 42 w Grębkowie. Chlorek magnezu w Sosnowcu może również zostać dostarczony przez naszą firmę. Oferujemy transport na terenie całej Polski. Koszt dostawy jednej tony mieszanki wynosi od 100 do 200 złotych netto.


 

chlorek magnezu Sosnowiec palety

chlorek magnezu Sosnowiec workowany

chlorek magnezu Sosnowiec

 

 

sprzedaż chlorku magnezu Sosnowiec