CHLOREK MAGNEZU W PŁATKACH RADOM - WORKOWANY PO 25 KG

Mieszanka z chlorkiem magnezu to produkt skutecznie i długotrwale eliminujący śliskość powierzchni. Może być stosowany na drogach, chodnikach, podjazdach oraz innych utwardzonych podłożach. Mieszanka składa się w niemal 50-ciu procentach z czystego chlorku magnezu, dzięki czemu może być z powodzeniem stosowana niezależnie od warunków atmosferycznych. Okazuje się, że produkt działa skutecznie nawet przy temperaturze do -60°C. Mimo silnego działania, chlorek magnezu jest przyjazny dla środowiska. Ponadto nie niszczy posypanych nim powierzchni, a także, co ważne, nie działa drażniąco na skórę.

Parametry:
Barwa: Biała
granulacja: Płatki 1-20 mm
MgCl2 - ok. 47%
H2O: max. 3%

 

chlorek magnezu Radom worki

Jaką ilość chlorku magnezu można zamówić?

Oferowany przez naszą firmę chlorek magnezu z Radomia jest dystrybuowany w określonych ilościach. Przyjmujemy i realizujemy zamówienia na 250, 500 oraz 1000 kg produktu. Całość jest podzielona na 10, 20 lub 40 worków o pojemności 25 kg. Pozwala to na bieżące korzystanie z zapasów przy długotrwałym zachowaniu świeżości zawartości nie otwartych opakowań. Po skompletowaniu, zamówienie jest układane na specjalnych paletach i odpowiednio zabezpieczane, dzięki czemu może zostać wygodnie przetransportowane.


 

chlorek magnezu Radom palety

Jakim działaniem charakteryzuje się chlorek magnezu RADOM?

Właściwości jakimi charakteryzuje się chlorek magnezu z Radomia są stosowane szczególnie podczas zwalczania śliskości powierzchni. Produkt skutecznie radzi sobie nie tylko z gołoledzią i lodem, ale także ze śniegiem. Mieszankę można stosować również na wybiegach dla koni. Dzięki temu nie tylko pozbędziemy się śliskości powierzchni zimą, ale także zadbamy o odpowiedni poziom wilgotności podłoża w lecie.

 

Gdzie znajduje się punkt odbioru zamówień?

Skompletowane zamówienia na chlorek magnezu z Radomia można odebrać osobiście lub skorzystać z oferowanej przez naszą firmę usługi transportowej. Palety wydawane są z magazynu zlokalizowanego przy ulicy Suchodół 42 w Grębkowie. Dostawa towaru przez naszą firmę jest szybka i bezpieczna. Oferujemy transport na terenie całej Polski. Koszt dostawy jednej tony chlorku magnezu waha się między 100 a 200 złotych netto.


Chętnie odpowiemy na Państwa pytania i dokonamy wstępnej wyceny zamówienia lub transportu towaru. Zapraszamy do kontaktu!


 

chlorek magnezu Radom workowany

chlorek magnezu Radom

 

 

sprzedaż chlorku magnezu Radom