SPRZEDAŻ PRZEMYSŁOWEGO CHLORKU MAGNEZU W POZNANIU

Chlorek magnezu to wysokiej jakości produkt stosowany przede wszystkim do eliminowania śliskości powierzchni. Można posypywać nim drogi, chodniki, podjazdy, a także inne utwardzone podłoża. Produkt oferowany przez naszą firmę charakteryzuje się skutecznym i długotrwałym działaniem. Mimo silnego oddziaływania na podłoże, chlorek magnezu nie niszczy posypanych powierzchni. Produkt jest również przyjazny dla środowiska. Użytkownicy nie są narażeni  na żadne szkodliwe działania, ponieważ chlorek magnezu nie podrażnia ciała.

Parametry:
Barwa: Biała
granulacja: Płatki 1-20 mm
MgCl2 - ok. 47%
H2O: max. 3%

 

chlorek magnezu Poznań worki

Jaką ilość chlorku magnezu z Poznania można zamówić?

Chlorek magnezu w Poznaniu jest pakowany w szczelne worki o pojemności 25 kg. Wygodna objętość pozwala na bieżące wykorzystywanie zasobów i zachowanie świeżości nieotwartych paczek. Nasza firma przyjmuje i realizuje zamówienia na 250, 500 oraz 1000 kg produktu. Takim ilościom odpowiada kolejno 10, 20 l oraz 40 worków mieszanki. Aby zapewnić bezpieczeństwo i wygodę podczas transportu, skompletowane zamówienie zostaje odpowiednio ułożone na specjalnych paletach.


 

chlorek magnezu Poznań palety

Kiedy warto zastosować chlorek magnezu POZNAŃ?

Mieszanka z chlorkiem magnezu oferowana przez naszą firmę jest szczególnie zalecana podczas zimowych miesięcy. Produkt pozwoli skutecznie i długotrwale zwalczyć śliskość powierzchni spowodowaną gołoledzią, lodem lub śniegiem. Chlorek magnezu w Poznaniu może być stosowany niezależnie od warunków atmosferycznych i temperatury. Producent zapewnia skuteczność działania nawet przy temperaturze -60°C. Mieszanka z chlorkiem może być stosowana również na wybiegach dla koni. Takie zastosowanie zapewni nie tylko wyeliminowanie śliskości zimą, ale także odpowiednią wilgotność podłoża latem.

 

Gdzie odebrać skompletowane zamówienie?

Gotowe, zapakowane zamówienie można odebrać osobiście w naszym firmowym magazynie. Budynek jest zlokalizowany przy ulicy Suchodół 42 w Grębkowie. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy klient ma możliwość dokonania odbioru osobistego, dlatego chlorek magnezu w Poznaniu może zostać dostarczony przez naszą firmę pod wskazany wcześniej adres. Oferujemy bezpieczny i szybki transport towaru na terenie całej Polski. Koszt dostawy jednej tony produktu waha się pomiędzy 100 a 200 złotych netto.


Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania i dokonamy wstępnej wyceny zamówienia.


 

chlorek magnezu Poznań workowany

chlorek magnezu Poznań

 

 

sprzedaż chlorku magnezu Poznań