U NAS KUPISZ WORKOWANY PO 25 KG CHLOREK MAGNEZU W LUBLINIE

Chlorek magnezu to produkt stosowany do zwalczania śliskości powierzchni takich jak drogi, chodniki oraz inne utwardzone podłoża. Można go wykorzystać również na wybiegu dla koni. Dzięki takiemu zastosowaniu, podłoże przestanie być śliskie zimą, a także zachowa odpowiedni poziom wilgotności latem. Nasza mieszanka składa się w niemal aż 50-ciu procentach z czystego chlorku magnezu, dzięki czemu może być z powodzeniem stosowana nawet przy temperaturze do -60°C.

Parametry:
Barwa: Biała
granulacja: Płatki 1-20 mm
MgCl2 - ok. 47%
H2O: max. 3%

 

chlorek magnezu Lublin worki

Jaką ilość chlorku magnezu można zamówić?

Oferowany przez nas chlorek magnezu w Lublinie jest sprzedawany w szczelnych workach o pojemności 25 kg. Nasza firma przyjmuje i realizuje zamówienia na 250, 500 oraz 1000 kg mieszanki. Takim ilościom odpowiada kolejno 10, 20 lub 40 worków chlorku magnezu. Skompletowane zamówienie zostaje w odpowiedni sposób ułożone na specjalnej palecie, która umożliwia łatwy załadunek towaru, a także jego wygodny i przede wszystkim bezpieczny transport.


 

chlorek magnezu Lublin palety

Dlaczego warto kupić chlorek magnezu z lublina?

Oferowana przez nas mieszanka zawierająca chlorek magnezu w Lublinie jest szczególnie zalecana zimą, kiedy drogi, chodniki i inne powierzchnie są oblodzone lub pokryte śniegiem. Nasz produkt skutecznie zwalczy śliskość tych powierzchni, dzięki czemu ich użytkownicy będą czuć się bezpieczniej i będą mniej narażeni na wypadki. Chlorek magnezu charakteryzuje się bardzo wysoką skutecznością i długotrwałym działaniem. Ponadto, jest przyjazny dla środowiska, nie niszczy posypanych nim powierzchni i nie działa drażniąco na skórę.

 

Gdzie znajduje się punkt odbioru gotowych zamówień?

Chlorek magnezu w Lublinie może zostać odebrany przez Państwa osobiście lub dostarczony pod wskazany adres przez firmę przewozową. Decydując się na odbiór osobisty, należy odwiedzić punkt wydawania palet znajdujący się w naszym firmowym magazynie. Jest on zlokalizowany przy ulicy Suchodół 42 w Grębkowie. Drugą możliwością jest dostawa pod wskazany wcześniej adres. Nasza firma oferuje transport na terenie całej Polski. Koszt dostawy jednej tony chlorku magnezu wynosi od 100 do 200 złotych netto.


Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.


 

chlorek magnezu Lublin workowany

chlorek magnezu Lublin

 

 

sprzedaż chlorku magnezu Lublin